Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przywitajmy się - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Przywitajmy się (/Temat-Przywitajmy-sie-22)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Przywitajmy się - adamsonm - 02-03-2010 20:11

siemanko.
Jestem Adam
Interesuje się komputerami i grami
Ulubione gry: Mafia, Fifa 08
Mieszkam w Łodzi Big Grin


RE: Przywitajmy się - Monster - 27-09-2010 15:27

Jestem Marcin, interesuje się wychodzeniem z ciała, rozmawianiem z aniołami i innymi istotami inteligentnymi.

Słucham popu, gram w piłkę nożną, pływam.

Lubię słodkie pieski i kotki :*

Pozdro Smile


RE: Przywitajmy się - MeTonaTOR - 27-09-2010 20:29

no to czas na mnie.

Nazywam sie Milan, mam 15 lat, interesuje mnie PHP/MySQL i ..... Hackerstwo.
Słucham HardStyle [czasami Techno/Trance].
Lubie grac w Worms Armageddon, NFS World, rFactor
Moje hobby ..... robienie muzy na FL Studio Smile


RE: Przywitajmy się - olennnkaaa - 28-09-2010 09:32

Ola- co idzie wywnioskować z nicku Tongue Interesuje się fantastyka, parapsychologią i późnym średniowieczem z czym wiąże się też moje hobby. Lubie filmy sensacyjne i dobre horrory. Uwielbiam czytać książki Smile Swój czas wolny spędzam różnie Big Grin


RE: Przywitajmy się - szpeco69 - 28-09-2010 10:22

Nazywam sie Dawid, studiuję budownictwo na 4 roku oraz Germanistyke na 2 roku.

W wolnym czasie lubie okłady z młodej piersi


RE: Przywitajmy się - Killer - 28-09-2010 10:43

(28-09-2010 10:22)szpeco69 napisał(a):  Nazywam sie Dawid, studiuję budownictwo na 4 roku oraz Germanistyke na 2 roku.

W wolnym czasie lubie okłady z młodej piersi

Hahahaha



to cos o mnie :

jestem killer
lubie sprzatac... nieposłusznych
w wolnych czasach wale heady w csie zajadajac sie czeresniami,
mam 3 domy
1.lfe
2.sharecash
3.redtube
tyle o mnie =]


RE: Przywitajmy się - D3S1DER1UM - 16-10-2010 01:19

Jestem Ania, mam 19 lat.
Interesuję się głównie motoryzacją... a z pozostałych zainteresowań to telefony komórkowe, moda (ze względu na pracę) i nowinki techniczne.


RE: Przywitajmy się - mikolaj90 - 17-10-2010 20:01

Mikołaj, lubię wszystko (co z jedzenia), interesuje się sztukami walki, motoryzacją itp... Gram w gry na ps3 i na PC, jak każdy polski uczeń, uczę się bardzo pilnie Big Grin Mieszkam w Polsce.


RE: Przywitajmy się - Songoku - 17-10-2010 21:26

Cześć

Mam na imię Michał i mam 19 lat.
Uczę się w Technikum Budowlanym, dokładnie w IV klasie.
Interesuję się prawie wszystkim co nienormalne np. lewitacja, ludzka aura, parapsychologia itp. oraz historią starożytnych cywilizacji.
Słucham głównie muzyki Trance, Rock i utworów Hansa Zimmera. Moje ulubione zespoły rockowe to Linkin Park, Green Day, Sum 41 i Skillet.
Jak każdego faceta interesują mnie również szybkie samochody z silnikiem minimum 4.2 litra, a najbardziej podobają mi się Ford Mustang i Chevrolet Camaro.
Ćwiczę:
- ninjutsu - a mój mistrz to DVD Big Grin
- Joga i Tai Chi
- oraz biegi, jazda na rowerze itd.
Moje marzenia to:
- kupić Chevroleta Camaro
- wygrać lub zarobić 100000 zł na paliwo i za####dalać ile silnik da w kierunku zachodzącego słońca
- kupić bezludną wysepkę Smile
- oraz kilka innych o których nie chcę się wypowiadać

A i jeszcze jak każdego użytkownika LFE bardzo i to bardzo interesują mnie darmowe nagrody.


RE: Przywitajmy się - koneser00 - 09-10-2015 15:16

Witam serdecznie z tej strony Marcin


Ogólnie mogę powiedzieć , że interesuję się wszystkim i niczym , jeżeli coś mnie zainteresuje brnę w ten temat jak tylko można więc wybrać jedną dziedzinę będzie ciężko . Jakie są moje cele ?? być może wyda wam się to śmieszne ale chce pomoc troszkę rodzinie w PL ponieważ ja mieszkam w DE a rodzice w PL i kilka innych planów takie jak schronisko dla zwierząt . Czas pokaże jak to będzie być może już niebawem ja zacznę wstawiać ss z wypłat z różnych stron zarobkowych Smile .