Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przywitajmy się - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Przywitajmy się (/Temat-Przywitajmy-sie-22)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Przywitajmy się - Royside - 15-11-2009 16:15

Witam

Nazywam się Paweł , mam 16 lat , z tego wywnioskować można że jestem w 1 klasie LO.
Moje hobby to głównie sport , uwielbiam gre w tenisa , pływanie no i oczywiście dziewczyny (to też sport Big Grin)
Ulubione filmy to takie , które prawdopodobnie miały miejsce jak : Poughtkeppsie Tapes, Paranormal Activity, Blair Witch Project itp
Słucham każdego typu muzyki , chociaż nieodpowiada mi Polski świat raperów.
Najlepszy gry muszą być jak kobieta, twórcy muszą się postarać by coś z tego było. Ogólnie miote w FPS-ach , trochę RPG i Przygodówek.


RE: Przywitajmy się - jakubu - 20-11-2009 16:25

Kuba jestemTongue
13 lat chodze do 1 gim.
Mieszkam niedaleko Jeleniej Góry (dolnośląskie), konkretnie mieszkam we wsi Lipa (jak ktoś sie zasmieje to pożałuje xd)
Gram w PES 2009 (niedługo mam nadzieje 10), Worms 4 xd, Specnaz (czasami).
Hobby i pasja piłka nożna Tongue



@admin
lipa ?! AngelAngelBlushBlushBlush----> no dobra nie moge : Big GrinBig GrinBig Grin



RE: Przywitajmy się - papka71 - 26-11-2009 23:26

po prostu papka ; d
jestem z wrocławia .
ogólnie ? - szydzę .
mam 17 lat i chyba dopiero zaczynam dorastać (psychicznie) .
nie gram w żadne gry tak jak wszyscy tutaj .
kocham rap , tytoń , kawe , koszykówkę i piercing Big Grin


RE: Przywitajmy się - Gien - 27-11-2009 01:56

Witam
Po prostu Gien xD
Zaglądam tu dosc czesto ale dopiero dzis zalozylem konto Smile
Mam 20 lat, jestem z okolic Krosna (podkarpackie)
Gry: FIFA 09 niedlugo 10 Smile CoD2 mp
Najlepsze filmy: Requiem for a Dream, Las Vegas Parano
Muzyka: Glownie Metal \m/
Zainteresowania: Lockerz

Mam takie male pytanie do papkiSmile
Co sobie juz przekłułaś i co zamierzasz jeszcze przekłuć? ;>


RE: Przywitajmy się - papka71 - 27-11-2009 13:53

Big Grin
przebiłam sobie :uszy [ 5 dziurek ] , język , nos [ prawa strona ] , warga [dól i góra] yy .. wiązadełko nad jedynkami górnymi Smile
a zamierzam nos [ lewa strona ]


RE: Przywitajmy się - KiMaHri - 27-11-2009 16:10

ostro xD to teraz ja Smile

Nazywam się Mateusz mam 18 lat aktualnie jestem w 3LO (matura goni^^) moje hobby to Anime&Manga,Gry na wszelakie sprzęty Smile a i dziewczyny wiadomo też lubię xD (A KTO NORMALNY ICH NIE LUBI NE?^^) muzykę wsumie każdy rodzaj bo i stare dzieła i nowe (zalezy od dnia.) aaa i szkolę sie na Grafika chociaz jestem ostatnio bardzo leniwy do czego kolwiek xD


RE: Przywitajmy się - MyBijacz - 29-11-2009 11:20

Jestem Mateusz, mam 15 lat (3 gimnazjum). Lubię grać w piłkę nożną i koszykówkę. Obecnie interesuję się Lockerz i leżeniem przed komputerem (dosłownie leżeniem xD). Lubię Techno, Hardstyle i gdzie nie gdzie to Hip-Hop i rap.
Ulubione filmy to Kac Vegas, Ja Robot, Jestem Legendą, Hulk, Green Street Hooligan 1 i 2, Hellboy 2 The Golden Army i oczywiście REC, uwielbiam Will Smitha - mój ulubiony aktor Big Grin
Tyle...


RE: Przywitajmy się - real - 29-11-2009 17:34

Mati, z Gdańska, 15 wiosen za mną, lupie FPS'y, MMO ( l2) Big Grin, oraz przygodówki np. Neverwinter Nights. Slucham hardstyle i pocinam melbourne shuffle. To TYLE Big Grin


RE: Przywitajmy się - mistic - 02-12-2009 20:22

Witam, Marcin po tej stronie monitora Wink


RE: Przywitajmy się - Razer - 02-12-2009 21:09

Razer = Krzysztof ****** Big Grin

Lat: 15;
Szkoła: Gimnazjum, 3 klasa;
Zaintersowania: graficzka, gierki, panienki, Hip-Hop, pirotechnika, sport (latanie za gałą Big Grin) i chyba tyle...

Lubię pisać zwięźle i na temat, kocham ład i porządek na forum Wink

Więcej wyjdzie "w praniu" xD