Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
spadki dolara... Co o tym sądzicie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: spadki dolara... Co o tym sądzicie? (/Temat-spadki-dolara-Co-o-tym-sadzicie-21955)

Strony: 1 2 3


spadki dolara... Co o tym sądzicie? - BizNET - 15-04-2008 15:21

Cześć!

Dziś gdy zobaczyłem cene dolara poprostu się załamałem... 2,15zł. :evil:

Ci którzy zarabiają w tej walucie, mocno dostaje się w kość ale można to wykorzystać w inny sposób :-) , kupować różne towar w strefie dolara :roll:


Ciekawe ile jeszcze będzie spadał. Może spadnie poniżej 2zł ? :shock:


- eXv - 15-04-2008 15:27

Zgadzam się z tobą to jest poprostu już skanadal dawniej dolar sięgał 4 zł, a teraz ledwie co sięga 2.5 zł. Najbardziej się opłaca zarabianie we włoskich buxach bo płacą w euro i na tym da się jeszcze przeżyć ale gdy dolar spadnie poniżej 2 zł to będzie przesada bo zarabianie w buxach przestanie sie opłacać.


- tomciozet - 15-04-2008 16:08

BizNET napisał(a):Ciekawe ile jeszcze będzie spadał. Może spadnie poniżej 2zł ?

Podobno do końca roku ma spaść poniżej 2zł, a € poniżej 3zł!! :shock:


- wkl - 15-04-2008 16:20

Co wy nie spadna tak waluty, mysle ze ani dolar nie spadnie ponizej 2 ani euro ponize 3.


- piechu - 15-04-2008 16:30

we wiadomosciach mowili ze dolar sie niedlugo ustabilizuje i zacznie rosnac i radzili zeby jeszcze nie wymieniac


- tomciozet - 15-04-2008 16:35

Ja kilka tygodni temu czytałem opinię analityków na wp.pl.
Była tam mowa o tym, że spadki poniżej 2 i 3zł są realne. Undecided
Nie są to jednak wypowiedzi wiążące, gdyż to tylko prognozy.


- eXv - 15-04-2008 16:49

Dolar spada a złotówka się umacnia.


- Tomsh - 15-04-2008 17:02

BizNET napisał(a):kupować różne towar w strefie dolara
Widziałem kiedyś strone, na której opisane było to co opłaca się kupić w USA itp
Można przez Paypal'a kupować na Ebay, tylko trzeba szukać aukcji z płatnościami paypal i wysyłką do Polski. Ma ktoś z was tam konto?
tomciozet napisał(a):Podobno do końca roku ma spaść poniżej 2zł, a € poniżej 3zł!!
i tak właśnie się rodzą ploty :-P

A tak na poważnie złotówka się umacnia, żeby wejść do strefy euro, czyli dolar i euro (jak i inne waluty) "powinny" jeszcze spaść w stosunku do złotówki, aby wogóle była możliwość wejscia do tej strefy. Nie wiem dokladnie kiedy w Polsce ma wejsc euro, ale póki co, to chyba złotówka się bedzie umacniać (co wiąże się ze spatkiem innych walut jak pisałem wyżej)

piechu napisał(a):we wiadomosciach mowili ze dolar sie niedlugo ustabilizuje i zacznie rosnac i radzili zeby jeszcze nie wymieniac
właśnie mówią tak, a raz inaczej i wprowadzają ludzi w błąd.

Nie mówię, że dolar jeszcze spadnie, albo wzmocni, ale wydaje mi się spadek jest spowodowany wojną w Iraku i mniej wiecej po wyborach (w USA) powinien się troszeczke wzmocnić (są to tylko moje domysły i nie radze się nimi kierować)

Ja ze swojej strony już jakiś czas temu pozbyłem się dolarów :-P


- BizNET - 15-04-2008 17:09

No i w USA problem z nieruchomościami... brak zbytu. giełda leży od początku roku, to wszystko przekłada się na spadki waluty Undecided


- JereManU - 15-04-2008 18:29

A my strasznie na tym tracimy klikając w buxach. :evil:

Mam nadzieję, że dolar się na razie choć ustabilizuje i zacznie rosnąć, choć wiem, że są to płonne nadzieje... :-x