Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co wybrać psp czy ps2? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Co wybrać psp czy ps2? (/Temat-Co-wybrac-psp-czy-ps2-214)

Strony: 1 2


Co wybrać psp czy ps2? - Alcor - 02-12-2009 21:03

Tak jak w temacie... mam bardzo trudny wybór. Mam nadzieję, że mi pomożecie. Tongue


RE: Co wybrać psp czy ps2? - Razer - 02-12-2009 21:12

To zależy...

Jesli przebywasz często poza domem, a lubisz grac to oczywiście PSP.

Jeśli zaś bardziej w domu to ja bym się przychylał do PS2 Big Grin


RE: Co wybrać psp czy ps2? - Alcor - 02-12-2009 21:16

hmm mało wyjeżdzam, mimo to nie potrafie się zdecydować... :/ Grafa na psp i ps2 jest podobna, no ciut lepsza na ps2...


RE: Co wybrać psp czy ps2? - Razer - 02-12-2009 21:19

Ja bym na Twoim miejscu brał PS2 Big Grin Ale wolałbym PS3 Big Grin


RE: Co wybrać psp czy ps2? - Alcor - 02-12-2009 21:20

Też bym wolał ps3 ale kiepsko u mnie z kasą Tongue hmm w sumie to chyba zdecyduje się na ps2 bo na wyjazdy mam gameboy'a sp :] Ale proszę o dalsze wypowiedzi.


RE: Co wybrać psp czy ps2? - Razer - 02-12-2009 21:28

A lockerz? Big Grin Ja chyba sobie wezme stamtąd PS3 jak się uda dozbierać jeszcze 460PTZ do restock'a w grudniu Tongue


RE: Co wybrać psp czy ps2? - Alcor - 02-12-2009 21:33

Na lockerz mam na jednym koncie dopiero 130 pkt. więc sobie jeszcze poczekam. :/


RE: Co wybrać psp czy ps2? - Kleszczman - 02-12-2009 22:35

Skoro jesteś typem domownika to raczej PS2 bije pokłony w twoją stronę (możesz zawsze z kimś przy "soczku" pogiercować) lecz myśląc przyszłościowo i jeśli zbierasz na PS3 to nie można zapomnieć że PSP jest z chlebaczkiem w 100% kompatybilny co daje dostęp do wielu ciekawych rzeczy za pośrednictwem Playstation Store.

Trochę namieszałem, sorry Wink


RE: Co wybrać psp czy ps2? - Marello - 03-12-2009 07:11

Mimo, iż jesteś typem domownika, ja na twoim miejscu wybrał bym psp Big Grin Dla mnie liczy się wolność a nie ślęczenie przed tym telewizorem, tylko myk odpalasz i ciupiesz Smile Takie moje zdanie Smile


RE: Co wybrać psp czy ps2? - Kristophe - 03-12-2009 17:57

Wybrałbym PSP. Po pierwsze jest to nowszy sprzęt (mowa tutaj o wersji 300x). Po drugie PSP-300x można podłączyć do TV, więc jeśli chcesz grać na większym ekranie to nie ma z tym problemu. Na PSP możesz przeglądać Internet, oglądać filmy, zdjęcią, grać na multi i co najważniejsze mieć je zawsze przy sobie.