Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Amatorski system partnerski - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Amatorski system partnerski (/Temat-Amatorski-system-partnerski-21044)



Amatorski system partnerski - BaRoWh - 14-02-2008 01:10

Jako, że to mój pierwszy post chciałbym się gorąco przywitać Wink

Jak wszyscy widzą mój login to BaRoWh :-P

Ale do rzeczy... jakiś czas temu wpadłem na pewien pomysł, który pomału realizuję :-) Mam kilka problemów, z którymi codziennie się mierze, ale myślę, że do końca marca system ruszy.. najpierw w fazie testów potem na stałe.. a cóż to?

System wyświetlania reklam. Każdy kto założy konto w systemie otrzyma specjalny kod do wklejenia na swojej stronie. I to wszystko Big Grin O reklamodawców sam będę się martwił i moja ekipa (Która ma już kilku reklamodawców chcących wesprzeć nasz przyszły początkujący system). Użytkownicy, którzy się zarejestrują i pobiorą specjalny kod i wkleją go na swoją stronę, za każde WYŚWIETLENIE reklamy otrzymają 1 pkt:

1000 wyświetleń = 1000 pkt

1000 pkt natomiast 0,09 zł (9 groszy +/- trwają nadal dyskusje).

Po osiągnięciu 0,50 zł (50 gr) można wypłacić pieniądze lub przeznaczyć je na własną reklamę w systemie.


Poza tym, za każde 2000 wyświetleń na stronach poleconego użytkownik otrzyma 0,01 zł (1 grosz)

Co myślicie o takim systemie, który bądź co bądź jest już pomalutku realizowany?


Reklamy wyświetlane na stronach użytkowników były by w systemie rotacyjnym. Umieszczenie reklamy w tym systemie rzecz jasna kosztowało by Wink

Oczywiście istniałby by zabezpieczenia przed zliczaniem wyświetleń tej samej reklamy przez tą samą osobę itd (ale to tajemnica) Wink

Co myślicie, przejdzie? :-P :-P


- Tomikus - 14-02-2008 16:30

taki przelicznik, że chyba się nie opyla :-)


Re: Amatorski system partnerski - BloodAngels - 14-02-2008 17:38

Cytat:Reklamy wyświetlane na stronach użytkowników były by w systemie rotacyjnym.

Mi sie podoba............Tylko stawke bym podniosl do 20 gr chociaz [/quote]


- BizNET - 14-02-2008 19:09

kiedyś było coś takiego jak xbanner -bardzo podobne

Płacili 7$ za 10 000 wyświetleń ale sporo wirusów było i zrezygnowałem
Ogólnie myślę że wypali lecz troszkę stawkę podnieść


- BaRoWh - 14-02-2008 20:49

Wiecie, wyższa stawka na samym początku działalności to samobójstwo - przynajmniej tak uważam. Większe stawki na początku wiążą się z wyższymi cenami reklam. A, aby zdobyć reklamodawców na starcie, gdzie zaczynasz od niczego to pewnie ciężka sprawa.. Ale mając reklamodawców, pomału można pomyśleć o dodawaniu dodatkowych opcji (różne rodzaje reklam, możliwość wykupu opcji reklamy bez rotacji - tylko własnej, itd), podnoszenie stawek, zwiększanie atrakcyjności systemu przy poleconych.. Ale do tego trzeba czasu i reklamodawców.

Takie jest moje zdanie. :-P

Aczkolwiek po to tu piszę, bo wiem, że znacie się tu na fachu i Wasza opinia, jako "starych" wyjadaczy jest dla mnie ważna.


W każdym razie dzięki ;-)


- Hadrianoo - 14-02-2008 21:27

Cytat:1000 pkt natomiast 0,09 zł (9 groszy +/- trwają nadal dyskusje).

a nie lepiej 1000pkt=0,0000009 zł
a może jeszcze 1000pkt=0,0000000000000000000009 gr

Nie wiem jak zamierzasz "zawojować" rynek gdy Twoja przyszła konkurencja płaci od 20 zł w górę za 1000 wyświetleń...


Amatorski system partnerski - Admin - 11-02-2012 11:25

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.