Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Polskie banki w AlertPay! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Payza (/Forum-Payza-332)
+---- Wątek: Polskie banki w AlertPay! (/Temat-Polskie-banki-w-AlertPay-20968)

Strony: 1 2 3


Polskie banki w AlertPay! - Pablobo - 05-02-2008 13:06

Witajcie Wink
W interesie o nasze dobro napisałem do Alertpay z zapytaniem czy w zwiazku z licznym napływem Polaków do Alert mają w planach "podłączenie" polskich banków
Odpisali że w przeciągu najbliższych 2 tygodni polskie banki będą dostępne :-)
Pzdr :mrgreen:
Do adminów:
Sorry za nowy post ale myśle że to dość istotne, jeżeli to nie w porządku proszę o przesunięcie / usunięcie
Dzieki.
:mrgreen:


- mjs17 - 05-02-2008 13:20

mam nadzieje ze polską obsługę też wprowadzą


- yahretzkee - 05-02-2008 15:45

DZIEKUJĘ!!!!!!!!! OMG! THX!


- audia4 - 05-02-2008 15:49

po tym zablokowaniu buxów przez PP. Paypayl straci połowe klientów w polsce.


- mjs17 - 05-02-2008 15:50

nie wydaje mi się aby tak było ja i tak paypal uważam za najlepszy internetowy bank


- tomciozet - 05-02-2008 15:56

audia4 napisał(a):Paypayl straci połowe klientów w polsce.
Myślę, że faktycznie sporo straci.
mjs17 napisał(a):paypal uważam za najlepszy internetowy bank
Ja banku, który bez powodu blokuje konta i odbiera środki nigdy nie nazwę najlepszym.


- moody - 21-02-2008 20:22

A właściwie ktos wie czemu PP zablokował buxy? Bo ja tego jakos nie moge pojąć....przecież to jest kasa równiez dla nich nie? 5 zeta za przelew biorą. Mniej wpłat z buxów = mniej wypłat i mniej 5-złotówek. bezsens


- Pablobo - 23-02-2008 20:14

Też tak uważam..
Sami sobie robią pod górkę :-P


- koli - 23-02-2008 23:47

tez wydae mi sie ze paypal to najlepszy bank ale jezeli alert sie wywiaze w sprawie polskich bankow to i tak nic nie tracimy tylko zyskamy :-)


- tomciozet - 24-02-2008 14:31

Mi zdecydowanie bardziej podoba się AP. Po pierwsze nie pobiera opłat (przez pierwszy rok), po drugie nie blokują środków na koncie, jak to mi się kiedyś zdarzyło. :-|