Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MoneyBookers - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Skrill (/Forum-Skrill-456)
+---- Wątek: MoneyBookers (/Temat-MoneyBookers-20867)

Strony: 1 2 3 4


RE: MoneyBookers - diabloo07 - 14-08-2012 23:17

Ja za każdym razem odp dostawałem po kilku dniach. Nieraz, żeby załatwić sprawę trzeba wymienić z nimi kilka wiadomości i załatwienie sprawy trwa ponad tydzień. Na tym polu mam z nimi bardzo złe wspomnienia Tongue


RE: MoneyBookers - PlastPL - 14-08-2012 23:54

(14-08-2012 23:17)diabloo07 napisał(a):  Ja za każdym razem odp dostawałem po kilku dniach. Nieraz, żeby załatwić sprawę trzeba wymienić z nimi kilka wiadomości i załatwienie sprawy trwa ponad tydzień. Na tym polu mam z nimi bardzo złe wspomnienia Tongue

W takim razie musisz miec wielkiego pecha, albo ja duze szczescie Smile


RE: MoneyBookers - Ataman - 29-04-2013 14:24

Panowie potrzebuję pomocy.
Otóż planuję zamówienie karty Mastercard ze Skrill'a. Czy dałoby radę powiązać ją potem z kontem Paypal? Proszę o szybką odpowiedź.


RE: MoneyBookers - eisxd - 06-01-2014 19:55

17 grudnia zleciłem wypłatę 2200 zł konta Skrill... Jednak nie została ona przyjęta ze względu na bezpieczeństwo... Mieli wysłać mi list weryfikacyjny, który miał dojść do mnie w 5 dni roboczych... Do dziś go nie otrzymałem... Zastanawiam się zresztą dlaczego zostałem poproszony o tę weryfikację skoro wszystkie inne weryfikacje przeszedłem pozytywnie. Fakt Moje ostatnie wypłaty miesięcznie utrzymują się na poziomie 3000-6000 zł.
Co zrobić w takiej sytuacji? Czekać? Napisać? Z drugiej strony list wysłany chyba z Anglii ?


RE: MoneyBookers - Majka - 06-01-2014 20:49

(06-01-2014 19:55)eisxd napisał(a):  17 grudnia zleciłem wypłatę 2200 zł konta Skrill... Jednak nie została ona przyjęta ze względu na bezpieczeństwo... Mieli wysłać mi list weryfikacyjny, który miał dojść do mnie w 5 dni roboczych... Do dziś go nie otrzymałem... Zastanawiam się zresztą dlaczego zostałem poproszony o tę weryfikację skoro wszystkie inne weryfikacje przeszedłem pozytywnie. Fakt Moje ostatnie wypłaty miesięcznie utrzymują się na poziomie 3000-6000 zł.
Co zrobić w takiej sytuacji? Czekać? Napisać? Z drugiej strony list wysłany chyba z Anglii ?

Czekaj za listem jeszcze kilka dni