Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MoneyBookers - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Skrill (/Forum-Skrill-456)
+---- Wątek: MoneyBookers (/Temat-MoneyBookers-20867)

Strony: 1 2 3 4


RE: MoneyBookers - kipeer - 29-05-2012 01:59

MasterCard to typ karty Tongue.



MasterCard jest jak "Piłka nożna" w sporcie. Jest jeszcze Visa... tenis... itd itp Tongue


Ta z MB jest platna chyba 5Ł za miech


RE: MoneyBookers - PlastPL - 29-05-2012 16:36

Karta Prepaid Mastercard służy do łatwego korzystania ze środków zgromadzonych na koncie Skrill - wypłaty z bankomatów i płatności w sklepach. Kosztuje 10e na rok. Dla vipów jest całkowicie darmowa.


RE: MoneyBookers - Czaplinek - 10-08-2012 07:46

Witam.
Mam problem wczoraj podczas próby logowania się na MB wpisałem 3 razy błędne hasło konto zostało mi zablokowane itd.
Wysłałem im skan dowodu osobistego oraz napisałem meila lecz cisza.
Czy ktoś miał taki przypadek ? ile sie czeka zanim odpiszą i czy w ogóle jeszcze szansa na odzyskanie konta.
Nie wiem czy podczas zakładania konta nie walnąłem się i nie podałem daty urodzenia o rok mniejszą Big Grin.

Na stronie szukałem numeru telefonu do nich ale sa same zagraniczne, mają oni w ogóle jakis BOK Polskie ?


RE: MoneyBookers - tomazzi - 10-08-2012 07:51

(10-08-2012 07:46)Czaplinek napisał(a):  Witam.
Mam problem wczoraj podczas próby logowania się na MB wpisałem 3 razy błędne hasło konto zostało mi zablokowane itd.
Wysłałem im skan dowodu osobistego oraz napisałem meila lecz cisza.
Czy ktoś miał taki przypadek ? ile sie czeka zanim odpiszą i czy w ogóle jeszcze szansa na odzyskanie konta.
Nie wiem czy podczas zakładania konta nie walnąłem się i nie podałem daty urodzenia o rok mniejszą Big Grin.

Na stronie szukałem numeru telefonu do nich ale sa same zagraniczne, mają oni w ogóle jakis BOK Polskie ?

imię,nazwisko, adres na takie rzeczy patrzą z dowodu
jak nie pamiętałeś hasła to trzeba było sobie po 2 nie udanym logowaniu przypomnienie wysłać


RE: MoneyBookers - Czaplinek - 10-08-2012 08:13

(10-08-2012 07:51)tomazzi napisał(a):  imię,nazwisko, adres na takie rzeczy patrzą z dowodu
jak nie pamiętałeś hasła to trzeba było sobie po 2 nie udanym logowaniu przypomnienie wysłać

Właśnie tak zrobiłem tylko jak wspomniałem podałem prawdziwą datę urodzenia i wywaliło mi ze błędna, dlatego wydaje mi się ze podczas rejestracji podałem datę urodzenia o rok mniejsza ;/
tomazzi miałeś może tak jaki przypadek jak ja ?


RE: MoneyBookers - diabloo07 - 10-08-2012 08:28

Jak wysłałeś dowód, to musisz czekać, aż odpiszą. Ja czekałem kilka dni, też miałem złą datę urodzenia i mi ją po prostu zmienili na tą z dowodu Smile


RE: MoneyBookers - Czaplinek - 10-08-2012 08:39

Szybko odpisują Smile

Szanowny Panie xxxxxxxx,

dziękujemy za Pana kontakt z Działem Obsługi Klienta Skrill
(Moneybookers).

W odpowiedzi na Pana zapytanie informujemy, iż nasze centrum obsługi
klienta oferuje pomoc w języku polskim zarówno drogą mailową jak i
telefonicznie.

Czas 2 dni roboczych potrzebny na rozpatrzenie sprawy jest maksymalnym
okresem, istnieje oczywiście możliwość, że hasło odzyska Pan jeszcze
dzisiaj. W tym celu zalecamy Panu monitorować stan swojej skrzynki
mailowej, na którą otrzyma Pan nowe hasło.

Dziękujemy za korzystanie z naszych usług.

Serdecznie pozdrawiam,
Artur,
Dział Obsługi Klienta Skrill (Moneybookers)


Odp: MoneyBookers - PlastPL - 10-08-2012 12:34

Mb ma najlepszy support ze wszystkich ewalletow. Z zalatwieniem takiej sprawy nie powinno byc zadnego problem.

Wysyłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2


RE: MoneyBookers - diabloo07 - 12-08-2012 11:21

tu bym się kłócił, ale nie ma sensu Tongue


RE: MoneyBookers - PlastPL - 13-08-2012 09:44

(12-08-2012 11:21)diabloo07 napisał(a):  tu bym się kłócił, ale nie ma sensu Tongue

Współpracuje z mb juz kupe czasu, odpowiedz od supportu zawsze otrzymuje maksymalnie w kilka godzin, jeszcze nie zdarzylo mi sie zeby nie dalo sie czegos zalatwic. Wiec nie ma tu sie o co klocic, co najwyzej ubolewac że nie dzialoaja na rynku Hyipow i pokrewnych. Smile