Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Marzec - pytania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Marzec - pytania (/Temat-Rozwiazane-Marzec-pytania-2085)



[Rozwiązane]Marzec - pytania - lighter - 22-02-2010 16:52

Witam. Mam kilka pytań a propo zapowiedzianego marcowego update'a.
1. Czy otworzą sklepik 24/7 ?
2. Czy bez statusu z-lister będzie się opłacało zbierać punkty (teraz mam 128 a obejrzałem już wszystkie filmiki ) dla nagród, które skoczą w górę 4x?
3. Czy oprócz płacenia punktami będzie trzeba zapłacić dodatkowo w dolarach?
4. Jaki będzie stosunek zbierania punktów? Po podskoczeniu 4x np. iPod touch 8gb licząc samym odpowiadaniem na dailies i logowaniem 325 : 4 = około 85 dni. Natomiast po podniesieniu 1300 : ? = 85<???


RE: Marzec - pytania - Alcor - 22-02-2010 16:59

1. Czy otworzą sklepik 24/7 ? Tak, podobno otworzą go po lutowym restocku.

2. Oczywiście że będzie się opłacało.

3. Prawdopodobnie tak, ptz będą służyły do zniżki, ale czytałem też że podobno będzie można też za darmo zgarniać nagrody, ale jak będzie na prawde to zobaczymy.

4. Będą jeszcze dodatkowe sposoby na zabieranie ptz, już lockerz wprowadził zakładke "play", dzięki której można zdobyć 48(bez z-lista)/96(z-list)


[Rozwiązane][Rozwiązane]Marzec - pytania - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.