Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PayPal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: PayPal (/Temat-PayPal-20768)



PayPal - PORSCHE - 18-01-2008 22:15

Witam. Nie mam ukończonych 18 lat czytałem że dużo ludzi nie ma ukończonych 18 lat a ma założone konto na paypal. Chcę się dowiedzieć jak mogę wyjąć pieniądze z konta jak nie mam karty kredytowej ani konta w banku a jak jest potrzebna karta kredytowa to jak mogę ją zdobyć z góry dzięki za odpowiedz
POZDRAWIAM PORSCHE


- mjs17 - 18-01-2008 22:30

jak nie masz karty ani konta w banku to pieniędzy nie wyciągniesz możesz np kupić co chcesz przez internet jeśli dana firma akceptuje płatność PP


- PORSCHE - 19-01-2008 07:18

Dzięki. A jak nie mam karty kredytowej ani konta banku to jak mogę zrobić przelew jak chce coś kupić?


- mjs17 - 19-01-2008 09:27

no właśnie przez konto paypal robisz wyślij pieniądze do sprzedawcy pod podany adres email i to wszystko


- Tomikus - 19-01-2008 13:05

a ja mam pytanie. Jaką prowizje zabiera paypal jak ktoś wyśle Nam pieniądze a my mamy konto specjalne? i czy jest różnica w tej prowizji jak założmy ktos przyśle nam 10$ albo 50$?


[edit]
już znalazłem odpowiedź i sobie wszystko obliczyłem
napiszę wyniki, Komuś się może to przyda:
posiadasz konto specjalne i:
a) Ktoś wpłaca Ci 10$ -> 2,4zł opłata dla paypal
b) Ktoś wpłaca Ci 50$ -> 5,43zł opłata dla paypal
czyli im więcej na raz tym mniejsze różnice w opłatach, czyli bardziej opłaca się wypłacić z buxa raz 50$ jak 5 razy po 10$ -> oszczedzasz na tym 6,57zł

obliczenia wykonane dla przelicznika: 1$= 2,4 zł

Pozdrawiam



PayPal - Artinesse - 05-05-2019 12:24

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.