Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PayPal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: PayPal (/Temat-PayPal-20539)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


- karolkolek - 11-01-2008 08:26

Na Pay Pal pobierają prowizję jedynie jeśli chcesz wypłacić pieniądze na normalny bank a kwota jest mniejsza niż 500 zł wtedy prowizja wynosi 5 zł. A gdy suma pieniedzy jest większa od 500 za darmo ją przelewają.


- Tomikus - 11-01-2008 11:05

Kod:
Konto osobiste
Doskonałe rozwiązanie w przypadku zakupów online. Jest to bezpłatny, bezpieczny i szybki sposób wysyłania płatności. Umożliwia też bezpłatne przyjmowanie płatności finansowanych za pomocą środków z konta bankowego lub salda na koncie PayPal oraz przyjmowanie ograniczonej liczby płatności za pomocą kart kredytowych i kart debetowych rocznie za niewielką opłatą.

ja posiadam osobiste, wysyłanie kasy jest za darmo

a to co napisał karolkolek, jest prawdą w tym wyborze (k.osobiste) gdy mamy do czynienia z wpłatami na Nasze konto z konta bankowego lub konta paypal. Jeśli ktos wysyła Nam kase z karty kredytowej-> za pośrednictwem paypal, to są jakieś pobierane procenty

mam tylko pytanie gdzie w posiadającym już koncie można zobaczyć rodzaj swojego??


- tomciozet - 11-01-2008 11:27

Tomikus napisał(a):Jeśli ktos wysyła Nam kase z karty kredytowej-> za pośrednictwem paypal, to są jakieś pobierane procenty

Ja używam karty płatniczej VISA Classic i pewnie dlatego
każdemu zżera kasę, jak komuś przesyłam... :-x

Tomikus napisał(a):mam tylko pytanie gdzie w posiadającym już koncie można zobaczyć rodzaj swojego??
Tuż nad tabelką ze swoim stanem konta.


- Tomikus - 11-01-2008 12:25

Kod:
    Założenie konta PayPal jest bezpłatne, tak samo jak wysyłanie pieniędzy. Niewielkie opłaty za transakcje pobierane są od właścicieli kont specjalnych oraz firmowych podczas odbierania przez nich pieniędzy.

ta informacja się na pewno wielu osobom przyda


tomciozet, faktycznie, dzieki :-)


- mjs17 - 11-01-2008 12:47

no mi się wydaje ze paypa jest bardziej bezpieczne od np e-gold :-))


- Tomikus - 11-01-2008 13:56

a czy w koncie specjalnym w momencie kiedy Ktoś wpłaca pieniądze na pp, to sumka od razu idzie na karte kredytową?


- tomciozet - 11-01-2008 15:56

Tomikus napisał(a):a czy w koncie specjalnym w momencie kiedy Ktoś wpłaca pieniądze na pp, to sumka od razu idzie na karte kredytową?
Wszystko zostaje na PP.


- mario19 - 11-01-2008 16:57

a można konto specjalne zamienić na osobiste z powrotem ?


- Tomikus - 11-01-2008 17:06

a jeśli chodzi o wpłacanie pieniedzy za pomocą linków paypal. Wszędzie jest darmowe?


- Vego06 - 11-01-2008 17:54

ja mam takie pytanie co do PP . Od jakiej kwoty można wypłacać pieniądze i ile kosztuje wypłacenie na Mbank ?