Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poleceni- skąd i jak? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poleceni- skąd i jak? (/Temat-Poleceni-skad-i-jak-20502)

Strony: 1 2


- BizNET - 13-01-2008 23:44

Cytat:Co do refów na stronach to nie jest łatwa sprawa, potrzebne są solidne fundusze(najlepiej znaleźć sponsora), potem zapisac się do programu google adsense, a także wpisać swoją stronę do katalogu google co napewno pomoże tobie jak i pozwoli zwiększyć oglądalność strony a co się z tym wiąże, na nastukanie refów.


Po co zapisywać się do adsense? po to aby nasza www miała większą odwiedzalność?... To nie tak. Zamieszczając adsense na stronie poprostu zarabiamy ale nie wpływa to na popularność www


- Hadrianoo - 14-01-2008 14:22

Kiedyś po sieci chodziły ploty, że dzięki reklamom adsense strona jest szybciej indeksowana przez pająka googli. Jednak moim zdaniem nie ma to żadnego wpływu na szybkość jej indeksowania.


- Kostek89 - 18-01-2008 09:18

ja tez stworzylem wlasna strone... tylko mam problem z najwazniejszym... nie potrafie jej opublikowac ;D brakuje pliku index.php - jak pisze, a ze ja publikuje swoja 1 strone i w ogole nie mam pojecia jak to zrobic... Sad


- audia4 - 18-01-2008 09:24

[quote:-|bf80b29ae="Kostek89"]ja tez stworzylem wlasna strone... tylko mam problem z najwazniejszym... nie potrafie jej opublikowac ;D brakuje pliku index.php - jak pisze, a ze ja publikuje swoja 1 strone i w ogole nie mam pojecia jak to zrobic... Sad[/quote:-|bf80b29ae]

kostek napisz mi na GG to ci pomoge


- Kostek89 - 18-01-2008 22:52

ok, dzieki, napisze jak bedziesz dostepny jak ja bede na gg ;p


- audia4 - 19-01-2008 09:55

próbuj, bo ja zawsze jestem niewidoczny


- moody - 24-01-2008 19:38

Mam ten sam problem co autorka tego posta dacie jakies rady??? <prosi>