Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poleceni- skąd i jak? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poleceni- skąd i jak? (/Temat-Poleceni-skad-i-jak-20502)

Strony: 1 2


Poleceni- skąd i jak? - Charlize - 21-12-2007 23:06

Jestem totalnie początkująca. I nie wiem skąd wziąć poleconych.
Myślałam nad stroną internetową, ale to chyba bez sensu, bo jest ich bardzo dużo i te najlepsze strony są na nich opisane. Jakieś skuteczne sposoby?
Proszę o pomoc :-> :roll:


Poleceni- skąd i jak? - Charlize - 21-12-2007 23:06

Jestem totalnie początkująca. I nie wiem skąd wziąć poleconych.
Myślałam nad stroną internetową, ale to chyba bez sensu, bo jest ich bardzo dużo i te najlepsze strony są na nich opisane. Jakieś skuteczne sposoby?
Proszę o pomoc :-> :roll:


- tomciozet - 22-12-2007 00:07

W (prawie) każdym programie masz tzw. reflink, dzięki któremu zbierasz poleconych.
Wstawiasz go na forum, opisujesz program (o ile się tu jeszcze nie pojawił) i po
sprawie. Potem pozostaje Ci już tylko czekać, aż zapiszą Ci się poleceni. :->


- tomciozet - 22-12-2007 00:07

W (prawie) każdym programie masz tzw. reflink, dzięki któremu zbierasz poleconych.
Wstawiasz go na forum, opisujesz program (o ile się tu jeszcze nie pojawił) i po
sprawie. Potem pozostaje Ci już tylko czekać, aż zapiszą Ci się poleceni. :->


- BizNET - 22-12-2007 15:13

Z tą stroną to dobry pomysł...

Jeśli ją wypozycjonujesz to będziesz miała sporo refików... Lub możesz uczestniczyć i wrzucać swoje linki na fora takie jak to ;-)


- BizNET - 22-12-2007 15:13

Z tą stroną to dobry pomysł...

Jeśli ją wypozycjonujesz to będziesz miała sporo refików... Lub możesz uczestniczyć i wrzucać swoje linki na fora takie jak to ;-)


- Charlize - 22-12-2007 19:14

Ze stroną to wątpie, moje umiejętności pozwoliłyby na stworzenie bardzo kiepskiej stornki więc znalazłam firmy,w których wykupuje się reklamy Wink

Może się orientujecie co lepiej kupic: kliki do PTC czy maile? ;p


- Charlize - 22-12-2007 19:14

Ze stroną to wątpie, moje umiejętności pozwoliłyby na stworzenie bardzo kiepskiej stornki więc znalazłam firmy,w których wykupuje się reklamy Wink

Może się orientujecie co lepiej kupic: kliki do PTC czy maile? ;p


- kaczka666 - 08-01-2008 18:30

Co do refów na stronach to nie jest łatwa sprawa, potrzebne są solidne fundusze(najlepiej znaleźć sponsora), potem zapisac się do programu google adsense, a także wpisać swoją stronę do katalogu google co napewno pomoże tobie jak i pozwoli zwiększyć oglądalność strony a co się z tym wiąże, na nastukanie refów.


- cinyrk - 13-01-2008 12:15

A ja wyskrobałem prostą stronę, a oto efekty: http://cinyrk.cba.pl Na razie taka prosta, ale wkrótcę ją rozwinę. Co o niej sądzicie? I gdzie ją reklamować (oprócz polskich ptc)?