Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Wzór zakładania tematów w dziale "Galeria zdjęć" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Wzór zakładania tematów w dziale "Galeria zdjęć" (/Temat-Zamkniety-Wzor-zakladania-tematow-w-dziale-Galeria-zdjec-2029)

Strony: 1 2


[Zamknięty]Wzór zakładania tematów w dziale "Galeria zdjęć" - Leopard - 21-02-2010 15:58

Wpadłem na pomysł, aby utworzyć pewien[/quote] wzór zakładania tematów w dziale prezentacji swoich nagród - "Galeria zdjęć". Ponieważ wiele wątków jest dość chaotycznych i nie zawiera informacji o na przykład cle lub VAT'cie myślę, że byłoby to dobre rozwiązanie Smile. Moja propozycja:
Cytat:Typ nagrody - [np. konsola, gra, koszulka]
Pełna nazwa nagrody - [np. iPod Shuffle 4GB - Green]
Cena - [podana w PTZ, np. 200PTZ]
Zapłacone Cło lub VAT - Cło = XXzł VAT = XXzł
Data wygrania nagrody - [np. 30.01.2010]
Data otrzymania potwierdzenia wygranej - [np. 03.01.2010]
Data wysyłki nagody (nieobowiązkowe) - [np. 19.01.2010]
Data otrzymania nagrody - [np. 24.01.2010]
Sposób dostawy - [np. Kurier UPS, Poczta Polska]
Link do filmu (unboxing, nieobowiązkowe) - LINK
Screen'y (nieobowiązkowe, ale mile wydziane) - LINK
Dodatkowe informacje - [np. sprzedaż nagrody]
Za niedostowowanie się do tego mógłoby być upomnienie słowne, a w razie nieedytowania tematu usuniecię go. Co wy na to? Czekam na opinie.


RE: Wzór zakładania tematów w dziale "Galeria zdjęć" - pespe - 21-02-2010 16:02

Nom dobry pomysł ;] nie będzie głupich tematów ;]


RE: Wzór zakładania tematów w dziale "Galeria zdjęć" - chudas94 - 21-02-2010 16:07

Dobry pomysł jestem za Smile


RE: Wzór zakładania tematów w dziale "Galeria zdjęć" - ksomix - 21-02-2010 17:43

ja jestem za, bardzo dobry pomysl
mam nadzieje, ze wypali Wink


RE: Wzór zakładania tematów w dziale "Galeria zdjęć" - Leopard - 21-02-2010 17:47

Widzę, że raczej nie ma sprzeciwu Big Grin. Admin co ty na to?


RE: Wzór zakładania tematów w dziale "Galeria zdjęć" - Athemis - 21-02-2010 22:31

Pomysł idealny i bardzo potrzebny.

Trzeba zacząć tu sprzątać.


RE: Wzór zakładania tematów w dziale "Galeria zdjęć" - DJAd1 - 21-02-2010 23:07

Pomysł super jestem ZA!


RE: Wzór zakładania tematów w dziale "Galeria zdjęć" - wyimaginowana - 28-02-2010 16:13

Łee,
ja jeszcze nie mam nagrody. <zazdrosny>


RE: Wzór zakładania tematów w dziale "Galeria zdjęć" - Kajcio - 28-02-2010 16:21

świetny pomysł


RE: Wzór zakładania tematów w dziale "Galeria zdjęć" - Zythus - 28-02-2010 18:29

Tak dobry pomysł, przynajmniej nie będzie zbędnego śmietniska w tamtym dziale.
Temat powinien być przyklejony :]