Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jungle - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jungle (/Temat-Jungle-20208)



Jungle - BloodAngels - 11-10-2007 12:31

Najnowsza firma administratorów PrizPass.pl !
W firmie nie zarabiamy pieniądze , lecz punkty :-)
Za te punkty można kupywac kody do różnych stron , i takżę nagrody rzeczowe!
Skoro PrizPass.pl jest "wypłacalny" to czemu Jungle nie ma byc wypłacalne? Od PrizPass dostałem sporo kodów...

Zapraszam Serdecznie :mrgreen:

Firma sie rozwija wiec nagrod narazie malo :mrgreen:

Zobacz


- audia4 - 11-10-2007 13:50

stronka nie chodzi a ja sie chcaiłem zarejstrować


- tomciozet - 11-10-2007 14:46

Racja, mi też nie działa... Undecided


- BloodAngels - 15-10-2007 14:54

Juz dziala zapraszam do rejetracji 8-)


- BloodAngels - 19-10-2007 20:48

Tak was ciekawilo a nikt się nie zarejestrowal Undecided


juz mam 210 pkt :mrgreen:


- DjMj - 01-11-2007 17:50

Sorry, Tekst bez zgody i pytania skopiowany z mojego maila z Zlotowka.info!


- Dariusssss - 02-10-2008 00:21

Zapisałem się jako Dariusssss.


- RONIN - 02-10-2008 07:15

BloodAngels, po 1 jungle to nie jest strona adminow prizpass.pl - admini pp.pl sa tylko "wlascicielami" bo maja pod soba jungle i za jungle odprowadzaja podatek z uzyskiwnych dochodow przez jungle
po 2 - strona nie jest nowa bo wlasnie teraz w pazdzierniku obochodzi swoje 1 urodziny pierwszy rok istnienia i dzialalnosci
po 3 jesli nie wiesz czegos w 100% to nie pisz bo piszesz klamstwa - to tak na margiesie skromne moje uwagi uwagi



a by uniknac zaraz slow ze ja klamie czy pisze nie prawde - dodam ze jestem junior adminem serwisu jungle wiec jestem kompetetna osoba i wiem co pisze to tez tak na marginesie bo wiem od srodka co i jak wszystko dokladnie wyglada


- wkl - 02-10-2008 11:46

Potwierdzam w 100% slowa RONINA, wiec mozy by tak edytowac pierwszego posta ??????


- JereManU - 02-10-2008 13:09

RONIN napisał(a):po 2 - strona nie jest nowa bo wlasnie teraz w pazdzierniku obochodzi swoje 1 urodziny pierwszy rok istnienia i dzialalnosci

Zerknij na datę posta. ;-)