Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Nieaktualne]Link pozycjonujący! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: [Nieaktualne]Link pozycjonujący! (/Temat-Nieaktualne-Link-pozycjonujacy-20156)



[Nieaktualne]Link pozycjonujący! - BizNET - 27-09-2007 18:44

Jeśli masz stronę www ta oferta jest dla CIEBIE!

Link pozycjonujący zwiększa Twoją pozycję w google! Co za tym idzie masz dużo więcej odwiedzin na www ;-)




:arrow: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=249941771

Sprzedaje linki po bardzo korzystnej cenie! Gwarantuje że nie znajdziesz lepszej oferty na allegro.


- mariuszartur1 - 27-12-2007 23:35

Interesowałaby mnie ta propozycja, ale w odsyłaczu piszą, że ten link jest odesłany do archiwum. Co to znaczy? Czy został już komuś sprzedany?
Pozdrawiam-
Mariusz Artur

PS. Jeden z użytkowników tego forum ma coś do mnie, bo w podpisie ciągle mnie wymienia (mariuszartur1). Jeżeli jest tak w istocie, to niech napisze do mnie na: [email protected] i wyjaśni, o co chodzi, a niech nie zaśmieca forum takimi wpisami.


- Hadrianoo - 28-12-2007 11:44

Tam gdzie Ty widzisz nick mariuszartur1, to ja widzę tam nick Hadrianoo. Po prostu każdy widzi tam swój nick. ;-)


- BizNET - 28-12-2007 17:39

Linków na sprzedanie mam dużo... jak coś to gg :-D


- mariuszartur1 - 29-12-2007 02:16

To podaj mi ten numer GG, bo-niestety-ale jestem tutaj nowy.


- tomciozet - 29-12-2007 12:08

Znajdziesz w Xonica profilu. :-> Kliknij na jego nick, np. na stronie głównej. :->


[Nieaktualne]Link pozycjonujący! - Killer - 29-07-2012 08:47

Moderator uznał temat za PRZEDAWNIONY i przenosi go do Archiwum.