Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ile zarabiacie miesięcznie we wszystkich get-paidach? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ile zarabiacie miesięcznie we wszystkich get-paidach? (/Temat-Ile-zarabiacie-miesiecznie-we-wszystkich-get-paidach-20132)

Strony: 1 2 3 4 5


- vere - 07-01-2008 22:59

nie jestem jeszcze w żadnej niemieckiej firmie więc może czas oblukać jakąś ;-) Jakie niemieckie firmy polecacie?? Oby były wypłacalne i nie zbyt wysokim min wypłaty :-P


- tomciozet - 07-01-2008 23:05

Polecam TO. Płaci, a minimum to jedyne 2 euro (na PP).


- Iriadore - 07-01-2008 23:07

IMO niemieckie są dobre w takich loosach, klammach :-) francuskie w surfbarach głównie, reszta to jakieś GPTC;p


- vere - 07-01-2008 23:31

tomciozet napisał(a):Polecam TO. Płaci, a minimum to jedyne 2 euro (na PP).

A jeżeli chodzi o klikanie banerów trzeba każdy zaliczać oddzielnie czy można otwierać kilka jednocześnie na nowych kartach? :->


- cinyrk - 07-01-2008 23:32

A ja siędzę w tym właśnie od miesiąca, i chociaż poświęcam całkiem sporo czasu dziennie to gówno zarobiłem;/ Jedyne co mi się udało to na fosiePl wyciągnąć 20zł w nieco ponad tydzień, ale musiałem w to zainwestować dwa razy tyle, a teraz zablokowali możliwość wypłaty;/ Więc teraz będę się reklamował na forsiePl, a za czymś innym rozglądał..


- tomciozet - 07-01-2008 23:37

vere napisał(a):A jeżeli chodzi o klikanie banerów trzeba każdy zaliczać oddzielnie czy można otwierać kilka jednocześnie na nowych kartach?
Banerki wszystkie naraz. :mrgreen:


RE: Ile zarabiacie miesięcznie we wszystkich get-paidach? - sbgorka - 27-02-2014 13:44

Ja wszedłem w Ojooo. Niemeicka pewna, zarejestrowana firma.
Albo lecisz sytemem- patrz filmy pod banerem albo klikasz codzienie.
Zależy ile chcesz wyciągnąc. ja na 3 kontach Premium+ miesięcznie wychodzę
750$ na czysto.
Więcej na priv żeby nie spamowaćSmile


RE: Ile zarabiacie miesięcznie we wszystkich get-paidach? - Pole - 27-02-2014 14:02

Odkop roku !
[Obrazek: aa3bf54b8992.jpg]


Ile zarabiacie miesięcznie we wszystkich get-paidach? - Roben - 27-02-2014 22:02

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.