Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konkurs nr 25. - Najładniejszy profil [ANKIETA] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Forumowe Konkursy (/Forum-Forumowe-Konkursy-12)
+--- Wątek: Konkurs nr 25. - Najładniejszy profil [ANKIETA] (/Temat-Konkurs-nr-25-Najladniejszy-profil-ANKIETA-19249)

Strony: 1 2 3


RE: Konkurs nr 25. - Najładniejszy profil [ANKIETA] - maniew - 10-01-2011 19:29

Dziękuje za poparcie, co prawda nie przypuszczałem że się pojawie w ankiecie, ale dzięki Big Grin


RE: Konkurs nr 25. - Najładniejszy profil [ANKIETA] - Marello - 10-01-2011 21:10

Ale macie problemy przecież to zależy od gusty s-moda, było was sporo trzeba było wybrać 5 prac (każdy po jednej)
Ja głosowałem na usera Blackjoe bo taaak. Pisanie że ktoś załatwiał sobie głos na gg albo dawał łapówkę, po prostu wyczerpuje kredyty w e-mózgu. [use musk]


RE: Konkurs nr 25. - Najładniejszy profil [ANKIETA] - Boonys - 10-01-2011 21:16

(10-01-2011 21:10)Marello napisał(a):  Ale macie problemy przecież to zależy od gusty s-moda, było was sporo trzeba było wybrać 5 prac (każdy po jednej)
Ja głosowałem na usera Blackjoe bo taaak. Pisanie że ktoś załatwiał sobie głos na gg albo dawał łapówkę, po prostu wyczerpuje kredyty w e-mózgu. [use musk]
Sry za offtop no ale nie mogę Big Grin
Ja nie mam mózgu,uważam się za nie do rozwiniętego,i nic mi nie możesz zrobić bo taki jestem.Cóż,do ciebie marell nie mogę nic mieć.Zapytacie pewnie czemu?-Bo to jest moja sprawa nie wasza tak więc dzięki że się przyznałeś...
...Chociaż pewnie to i tak nie ty.


RE: Konkurs nr 25. - Najładniejszy profil [ANKIETA] - Athemis - 10-01-2011 21:20

No dobra.. dziwny macie gust, ale głos poleciał na mojego faworyta.


RE: Konkurs nr 25. - Najładniejszy profil [ANKIETA] - Driver - 10-01-2011 21:36

moj głos poszedł na melo choc i tak wg mnie najładnieszy profil na *fensz* Tongue


RE: Konkurs nr 25. - Najładniejszy profil [ANKIETA] - Dominator - 10-01-2011 22:11

Żal... znowu wygra maniew głosowałem na kuchara...


RE: Konkurs nr 25. - Najładniejszy profil [ANKIETA] - Admin - 10-01-2011 22:51

osobiscie wybralem Melo93 i na niego tez glosuje Wink
W kazdym kolejnym konkursie osobiscie bede wybieral zwyciezcow, aby uniknac tych aluzji/insynuacji Wink


RE: Konkurs nr 25. - Najładniejszy profil [ANKIETA] - maniew - 11-01-2011 02:16

Boonys napisał(a):...uważam się za nie do rozwiniętego

Rozwaliło mnie napisanie słowa "niedorozwinięty" by Boonys xD

Dominator napisał(a):Żal... znowu wygra maniew

Masz coś przeciw mojej wygranej? Dlaczego uważasz że "znowu", nie wygrywam wszystkich konkursów, a nawet jeśli to chyba o czymś świadczy... Big Grin


RE: Konkurs nr 25. - Najładniejszy profil [ANKIETA] - Kalis - 11-01-2011 07:36

Blackjoe jeee


RE: Konkurs nr 25. - Najładniejszy profil [ANKIETA] - Marello - 11-01-2011 07:43

(10-01-2011 21:16)Boonys napisał(a):  
(10-01-2011 21:10)Marello napisał(a):  Ale macie problemy przecież to zależy od gusty s-moda, było was sporo trzeba było wybrać 5 prac (każdy po jednej)
Ja głosowałem na usera Blackjoe bo taaak. Pisanie że ktoś załatwiał sobie głos na gg albo dawał łapówkę, po prostu wyczerpuje kredyty w e-mózgu. [use musk]
Sry za offtop no ale nie mogę Big Grin
Ja nie mam mózgu,uważam się za nie do rozwiniętego,i nic mi nie możesz zrobić bo taki jestem.Cóż,do ciebie marell nie mogę nic mieć.Zapytacie pewnie czemu?-Bo to jest moja sprawa nie wasza tak więc dzięki że się przyznałeś...
...Chociaż pewnie to i tak nie ty.

OOOO Fuuuck Big Grin Poległem nie wiem o co cmon ale reput Wink