Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kupie GTA IV z dodatkami na STEAM. zaglądając możesz zarobić 15zł za nic! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Kupie GTA IV z dodatkami na STEAM. zaglądając możesz zarobić 15zł za nic! (/Temat-Kupie-GTA-IV-z-dodatkami-na-STEAM-zagladajac-mozesz-zarobic-15zl-za-nic-18966)



Kupie GTA IV z dodatkami na STEAM. zaglądając możesz zarobić 15zł za nic! - abdyl6661 - 03-01-2011 14:00

Szukam osoby, która może mi wysłać GTA IV z dodatkami w steam gift. GTA kosztuje dzisiaj tylko 35zł, lecz potrzebna jest karta kredytowa, lub konto paypal do zapłaty, których nie posiadam. Za grę zapłacę 50zł przelewem. Od razu po przelewie wyślę dowód zlecenia przelewu, ponieważ promocja kończy się za 5godzin, więc zależy mi na czasie. Myślę, że znajdzie się jakaś pomocna osoba na forum Smile


RE: Kupie GTA IV z dodatkami na STEAM. zaglądając możesz zarobić 15zł za nic! - juraszekxd - 03-01-2011 15:28

Pisz na gg 9266616 to sie dogadamy Smile


RE: Kupie GTA IV z dodatkami na STEAM. zaglądając możesz zarobić 15zł za nic! - abdyl6661 - 03-01-2011 21:29

do zamkniecia