Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dobry Polski Rap ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Muzyka (/Forum-Muzyka-122)
+---- Wątek: Dobry Polski Rap ? (/Temat-Dobry-Polski-Rap-18662)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Dobry Polski Rap ? - Jeppers - 06-02-2011 02:06

(05-02-2011 17:27)Ebro napisał(a):  A ja zareklamuję siebie :
http://www.youtube.com/ebrochannel
Proszę o wyrozumiałość, żaden ze mnie raper Smile

jeżeli to rzeczywiście Ty, to składam wyrazy szacunku, bo jest dobrze, będziesz dalej pracował to coś z tego wyjdzie !

Powodzenia i daj znać jak coś nowego wpuścisz w sieć.

Piona !


RE: Dobry Polski Rap ? - Edek - 07-02-2011 19:50

To ja może kumpla podrzucę bo robi meeeeega zajebiste kawałki, szczególnie ten kawałek http://www.youtube.com/watch?v=A46iHy4ptXk


RE: Dobry Polski Rap ? - Lukisss - 08-02-2011 07:27

Moim zdaniem, Jeppers jesteś nastolatkiem dorastającym w poznańskim blokowisku.

Osobiście nie znoszę rapu typu: HG, Peja, Firma itp.

Jak już słucham to O.S.T.Rego i Paktofoniki


RE: Dobry Polski Rap ? - Jeppers - 08-02-2011 08:37

(08-02-2011 07:27)Lukisss napisał(a):  Moim zdaniem, Jeppers jesteś nastolatkiem dorastającym w poznańskim blokowisku.

Osobiście nie znoszę rapu typu: HG, Peja, Firma itp.

Jak już słucham to O.S.T.Rego i Paktofoniki

A moim zdaniem jesteś psychofanem OSTR-a i PFK, który nie może przyjąć innej opcji niż Ci dwaj wykonawcy/zespoły i będzie wszystkim na siłę wciskał, że oni są najlepsi. Mam 20 lat i mieszkam w starej kamienicy na Jeżycach,ale czy to jest ważne gdzie kto mieszka ? nie sądzę, każdy ma swój gust i powinieneś to uszanować, a to, że Ty tego nie znosisz mało mnie to obchodzi.

"Psychofani PFK cisną Firmie, to debilne,
O.S.T.R-y jest bogiem, za to Peja to prostak,
zobacz ile nienawiści w tych gównianych postach. "

Ten fragment jest komentarzem na Twój post.

Masz wyrobiony stereotyp kogoś kto słucha innego rapu niż Ty, ponieważ Ci on nie podchodzi to od razu musi być gorszy od Ciebie. Rapu słucham od długiego czasu (nie wiem czy nie dłużej od Ciebie), ale jak to mówią, każdy ma swoje zdanie. Ci co mnie znają wiedzą jaki jestem i nie muszę nic nikomu udowadniać. Dla Ciebie mogę być nawet dzieciakiem mieszkającym i dorastającym w Poznańskim blokowisku, ale wiesz co ? Przynajmniej "wiem co i jak i z kim się witać" (to też jeden wers z utworu jednego z zespołów, którego tak nienawidzisz)

Masz swoje zdanie i ja mam swoje, choćbym chciał to Cie nie przekonam do swoich racji, ani Ty mnie do swoich

PS. PFK mi nie leży, ale mimo to mam do nich szacunek.

"rap moja religia na jej tle wojny nie będzie"

I polecam :
[my-youtube width=425 height=344]http://www.youtube.com/watch?v=PmxIu4syfps[/my-youtube]



Pozdro
No offence
Piona !
Rap ma łączyć, a nie dzielić...


RE: Dobry Polski Rap ? - Marello - 08-02-2011 11:16

Lukisss powinieneś poszerzyć horyzont, dobry polski rap nie kończy się na PFK czy O.S.T erze Big Grin
Moim zdaniem uległeś stereotypowi jak dużo młodych ludzi wystarczy że usłyszysz hasło Firma, HG, Peja, i od razu kojarzy ci się z rapem najniższej półki którzy nic nie robią pożytecznego, tylko jebią policję na 100% i jarają lolki.

Ode mnie:

Firma
HG
Peja
Pih
Słoń
3Y
Pezet

i wiele innych ;P oczywiście nie mam na myśli całej dyskografii mam swoje perełki Wink


RE: Dobry Polski Rap ? - Lukisss - 08-02-2011 17:13

Jeppers, nie jestem psychofanem PFK czy O.S.T.Rego, rapu słuchałem trochę, bardzo możliwe, że słuchałeś go o wiele dłużej ode mnie. Wybacz, że tak na ciebie nacisnąłem, ja po prostu nie lubię stylu typu Firma, czy Peja. Szanuję twoje zdanie, choć muszę przyznać, że niestety mam wyrobiony stereotyp o którym wcześniej wspomniałeś. Jeszcze raz sorry.


RE: Dobry Polski Rap ? - adik0070 - 08-02-2011 17:19

Prawie jak diss Lol
Piona i spokój Wink

@Lukisss
Ogarnij sobie płytę Palucha, dokładniej "Bezgranicznie Oddany" i po przesłuchaniu napisz..


RE: Dobry Polski Rap ? - Surlope - 08-02-2011 17:38

(08-02-2011 11:16)Marello napisał(a):  Lukisss powinieneś poszerzyć horyzont, dobry polski rap nie kończy się na PFK czy O.S.T erze Big Grin
Moim zdaniem uległeś stereotypowi jak dużo młodych ludzi wystarczy że usłyszysz hasło Firma, HG, Peja, i od razu kojarzy ci się z rapem najniższej półki którzy nic nie robią pożytecznego, tylko jebią policję na 100% i jarają lolki.

Ode mnie:

Firma
HG
Peja
Pih
Słoń
3Y
Pezet

i wiele innych ;P oczywiście nie mam na myśli całej dyskografii mam swoje perełki Wink


Nic dodać , nic ująć Tongue .

Małpa +.
Bezimienni +.


RE: Dobry Polski Rap ? - szpeco69 - 13-03-2011 07:16

Nie ma już zbyt wiele polskiego rapu, ale do tej małej garstki należy zapewne:
Pezet
Eldo
Ostr
Emade

reszta sprzedaję się niestety za koszyk śliwek...


RE: Dobry Polski Rap ? - Grabowkers - 13-03-2011 10:54

Oprócz tego co napisałem wcześniej dodam jeszcze:
Hi-Fi Banda
Tusz na rękach (jego płyta "Get fejm or die tryin" miażdży Jerk)

@szpeco69 - nie przesadzaj, może wymienisz tych którzy się wg ciebie sprzedali?