Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dobry Polski Rap ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Muzyka (/Forum-Muzyka-122)
+---- Wątek: Dobry Polski Rap ? (/Temat-Dobry-Polski-Rap-18662)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


Dobry Polski Rap ? - adik0070 - 27-12-2010 14:44

Kogo słuchacie?

Ode mnie Paluch np. -Antykozak, ;]

Dawać tutaj flagowe kawałki naszych dobrych raperów ;D


HuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh


RE: Dobry Polski Rap ? - Grabowkers - 27-12-2010 14:53

- O.S.T.R. - ogarnij całą dyskografię, nie ma flagowych kawałków bo wszystkie są równie zaje*iste Jerk
- Eldo
- Małpa
- PiH
Tyle ode mnie, wg mnie czołówka polskiego rapu.


RE: Dobry Polski Rap ? - Magnus - 27-12-2010 15:38

Kobra - Na żywo z miasta grzechu
O.S.T.R. - Tylko dla dorosłych
Peja - Wszystkie płytki
Smarki smark
W.E.N.A.


RE: Dobry Polski Rap ? - Satan - 27-12-2010 20:16

Kieeeeeedyś zanim poznałem piękno metalu słuchałem rapu Tongue
Od siebie polecę Łonę - szczeciński raper Tongue Ma bardziej intelektualny styl niż np. Peja ;D


RE: Dobry Polski Rap ? - adik0070 - 28-12-2010 00:52

No to ogień, słuchamy ;D


RE: Dobry Polski Rap ? - Dominator - 28-12-2010 01:24

Polski rap popieprzony np: Firma - jej co za brzydkie piosenki, ciągle bluźnią i wgl. Również nie lubię hemp gru ...
Wolę słuchać zagranicznych bo są o wiele razy lepsze niż polskie ... np: Florida, T-PAIN, Pitbull (czasami posłucham lady gagi Big Grin) o takich wykonawców bardzo lubię.

Lubię: GDZIE JEST KUR*A ZBYSZEK Big Grin


RE: Dobry Polski Rap ? - Jeppers - 28-12-2010 01:27

Cytat:Polski rap popieprzony np: Firma - jej co za brzydkie piosenki, ciągle bluźnią i wgl. Również nie lubię hemp gru ...
Wolę słuchać zagranicznych bo są o wiele razy lepsze niż polskie ... np: Florida, T-PAIN, Pitbull (czasami posłucham lady gagi ) o takich wykonawców bardzo lubię.

Lubię: GDZIE JEST KUR*A ZBYSZEK

Dominator lubisz, bo nie wiesz o czym śpiewają Tongue a Firma to nie tylko bluzgi, słyszałeś pewnie to co mówią inni i tyle

A ode mnie :


Peja - czekam na Reedukacje < obowiązkowy oryginał - mega zapowiadająca się płytka ! - http://www.youtube.com/user/pejaslumsattack?blend=1&ob=4#p/u/3/PsjQffmasHA < próbka Big Grin

Ostr - starsze kawałki mi bardziej podchodzą, ale ciągle trzyma poziom,

Hemp Gru - droga < wypas

Pezet < starsze i Śniadanie Mistrzów (pih + peja + pezet)

WSRH, Słoń solo < love forever miażdży

Kaczor < Nowa płytka wyszła też niczego sobie,

RY23 < Uliczny Flowklor

Dużo tego by wymieniać XD jak coś mi przyjdzie na myśl to dam znać


RE: Dobry Polski Rap ? - adik0070 - 28-12-2010 11:17

K**wa Dominator co Ty pierdoli** ?!
Polski rap obecnie stoi bardzo wysoko.., nie wiesz co dobre, słuchasz komercyjnych gwiazdorów co trzepią kasę na takich jak Ty.

Hemp Gru też lubię ;D

Edit:

Love Forever akurat znam.. miażdży psyche -.-


RE: Dobry Polski Rap ? - Grabowkers - 28-12-2010 13:40

(28-12-2010 01:24)Dominator napisał(a):  Polski rap popieprzony np: Firma - jej co za brzydkie piosenki, ciągle bluźnią i wgl. Również nie lubię hemp gru ...
Wolę słuchać zagranicznych bo są o wiele razy lepsze niż polskie ... np: Florida, T-PAIN, Pitbull (czasami posłucham lady gagi Big Grin) o takich wykonawców bardzo lubię.

Lubię: GDZIE JEST KUR*A ZBYSZEK Big Grin

Porównaj teksty takiego Pitbulla i np. Eldo czy O.S.T.R. pod względem wartości merytorycznej, a zobaczysz różnicę.


RE: Dobry Polski Rap ? - Jeppers - 28-12-2010 15:42

tego nie da się porównywać, bo to są inne style