Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Nurtujące pytania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Nurtujące pytania (/Temat-Rozwiazane-Nurtujace-pytania-1811)



[Rozwiązane]Nurtujące pytania - AdrianLO - 15-02-2010 16:44

Witam!

1.Kiedy będę mógł zagrać w grę lockerz, zarejestrowany jestem od miesiąca a czytałem, że na starcie założenia konta jest gra.
2. Czy bardziej opłaca zbierać się ptz na PSP czy Wii i ile kosztują w PLN ??
3. Czy na przesyłkę trzeba mieć dodatkowe PTZ ?
4. Mam problem z zaproszeniami , wysłałem 10 zaproszeń z czego 2 zrealizowane są i nie mogę usunąć pozostałych 8 nieakceptowanych. Jak je usunąć i wysłać do innej osoby?
5. Można na jednym ip robić wiele kont ?? a jak jest z tym na zmiennym ip... Jest możliwość dostania bana?


RE: Nurtujące pytania - Daminn - 15-02-2010 18:10

1. Szukaj! Było wałkowane wiele razy! Tu cię wyręczę, gry już nie ma.
2. Szukaj! Wejdź na allegro i sobie sprawdź!
3. Szukaj! Było kilka razy! Nie, nie płaci się.
4. Po co usuwać? Nie masz max 20 zaproszeń, możesz ich wysłać wiele więcej.
5. Max 5 kont na rodzinę.

Wybaczcie, ale wystarczy 5 min, a dowiesz się wszystkiego, ale nie Wy czekacie na gotowca.


RE: Nurtujące pytania - adminek - 15-02-2010 20:58

NIE ZWRACAJ UWAGI UZYTKOWNIKA NA GÓRZE
1.Gry juz nie ma niestety
2.psp - 600 zł wii - 800
3.NIE
4.Nie da sie usunac mozesz wysyłac ile chcesz
5.Nie mozna mozesz dostac BANA


RE: Nurtujące pytania - Daminn - 15-02-2010 22:35

Czego chcesz? Sam spamujesz, a na wszystko odpowiedziałem -.- Te pytania pojawiają się przynajmniej raz dziennie. Odpowiedzi są w przyklejonych, a szukaj działa i ma się dobrze.

Ps. Można mieć kilka kont na jednym ip!


RE: Nurtujące pytania - Zythus - 15-02-2010 22:39

adminek, pojebało Cie? Daminn na wszystko odpowiedział, myślisz kurwa, że jesteś fajny bo napisałeś to samo, z tym, że podałeś przybliżoną cenę za PSP i Wii? Ogarnij się.

Jeszcze raz do Ciebie pedale.

Stara cię chyba na wstecznym w betoniarce kołysała. Kurwo, na lewych obrotach. Ssij mi pałe i wypierdalaj z tego forum dzieciaku zjechany przez życie. Nara


RE: Nurtujące pytania - Admin - 16-02-2010 20:31

(15-02-2010 22:39)Zythus napisał(a):  adminek, pojebało Cie? Daminn na wszystko odpowiedział, myślisz kurwa, że jesteś fajny bo napisałeś to samo, z tym, że podałeś przybliżoną cenę za PSP i Wii? Ogarnij sie

Zachowuj się +10

temat zamykam


[Rozwiązane][Rozwiązane]Nurtujące pytania - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.