Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blog o zarabianiu na sharecash - DARMOWE PORADNIKI - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Sharecash (/Forum-Sharecash-88)
+---- Wątek: Blog o zarabianiu na sharecash - DARMOWE PORADNIKI (/Temat-Blog-o-zarabianiu-na-sharecash-DARMOWE-PORADNIKI-17931)

Strony: 1 2 3


RE: Blog o zarabianiu na sharecash - DARMOWE PORADNIKI - Surlope - 13-12-2010 18:03

Dobry blog + dla Ciebie. Oczywiście na bieżąco będę go czytał Smile.


RE: Blog o zarabianiu na sharecash - DARMOWE PORADNIKI - CBOS - 15-12-2010 21:55

Dzisiaj wpis o tym jak zarabiać na samym YouTube - od 25$ za 1 film.


RE: Blog o zarabianiu na sharecash - DARMOWE PORADNIKI - michal2612 - 15-12-2010 22:21

Z dzisiejszego wpisu mozna wywnioskować że masz 1000 wyświetleń dziennie. jakim cudem?


RE: Blog o zarabianiu na sharecash - DARMOWE PORADNIKI - Admin - 15-12-2010 22:28

(15-12-2010 21:55)CBOS napisał(a):  Dzisiaj wpis o tym jak zarabiać na samym YouTube - od 25$ za 1 film.

To akurat jest wiadome od dawna, wiekszość jednak ma problem z wygenerowaniem takiego filmu Smile

Szczerze to do tych ziomków nawet nie trzeba się zgłaszac bo gdy nasz Film ma duży ruch oni sami do Nas napiszą. Dostałem maila z propozycją zapłaty za podmienienie soundtracku w filmie za 25$ - pomysłałem jaja sobie robią, ale po wejsciu w ich profil dużo osób dziekowało za pieniążki więc i ja spróbowałem i 25$ wysłali (u mnie za filmik z jailbrakiem).


RE: Blog o zarabianiu na sharecash - DARMOWE PORADNIKI - CBOS - 15-12-2010 23:11

(15-12-2010 22:28)Admin napisał(a):  
(15-12-2010 21:55)CBOS napisał(a):  Dzisiaj wpis o tym jak zarabiać na samym YouTube - od 25$ za 1 film.

To akurat jest wiadome od dawna, wiekszość jednak ma problem z wygenerowaniem takiego filmu Smile

Szczerze to do tych ziomków nawet nie trzeba się zgłaszac bo gdy nasz Film ma duży ruch oni sami do Nas napiszą. Dostałem maila z propozycją zapłaty za podmienienie soundtracku w filmie za 25$ - pomysłałem jaja sobie robią, ale po wejsciu w ich profil dużo osób dziekowało za pieniążki więc i ja spróbowałem i 25$ wysłali (u mnie za filmik z jailbrakiem).

Mimo wszystko warto bo nie zawsze nas sami znajdą.

Co do wygenerowania takiego ruchu to już osobna kwestia, tu się bardziej szczęście liczySmile.


RE: Blog o zarabianiu na sharecash - DARMOWE PORADNIKI - Admin - 15-12-2010 23:18

Masz racje, nowe tematy/dziedziny/programy znacznie łatwiej wypromować, gdy coś wchodzi na rynek promocja i tym samym wyświetlenia idą naprawdę szybko z 2 tygodnie nabiłem 28 tysięcy wyświetleń jailbraka, który miał zaledwie 30 sekund i składał się z samych screnów (film montowany w WMM).


RE: Blog o zarabianiu na sharecash - DARMOWE PORADNIKI - SzUmI - 22-12-2010 10:19

bardzo ciekawy blog , czytam go i pomaga mi , dzięki Smile


RE: Blog o zarabianiu na sharecash - DARMOWE PORADNIKI - Kilol - 22-12-2010 13:26

Ciekawe wpisy. Też mi pomagają.Smile


RE: Blog o zarabianiu na sharecash - DARMOWE PORADNIKI - Miu - 22-12-2010 14:45

ostatni wpis dość ciekawy Wink


RE: Blog o zarabianiu na sharecash - DARMOWE PORADNIKI - bartekkg1997 - 24-01-2011 22:53

blog jest super !!! xD