Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blog o zarabianiu na sharecash - DARMOWE PORADNIKI - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Sharecash (/Forum-Sharecash-88)
+---- Wątek: Blog o zarabianiu na sharecash - DARMOWE PORADNIKI (/Temat-Blog-o-zarabianiu-na-sharecash-DARMOWE-PORADNIKI-17931)

Strony: 1 2 3


Blog o zarabianiu na sharecash - DARMOWE PORADNIKI - CBOS - 12-12-2010 16:23

http://szerkesz.blogspot.com/

Jako szerkeszowy ,,emeryt" postanowiłem pisać blog na temat zarabiania w tym serwisie ale nie tylko.

Na początku postanowiłem ogarnąć za co się na tym zarabia i czy to legalne. Wiele osób tutaj narzekało, że rodzice im nie pozwolą na tym zarabiać, albo boją się przyznać. bo to może jakiś przekręt Rolleyes. Dla tego opisałem system biznesowy sharecash.

Co będzie można znaleźć na blogu:

-częste updaty,
-porady do zarabiania na uploadingu (nie opublikowane do tej pory),
-inwestycje alternatywne,
-programy partnerskie,
-budowanie dochodu pasywnego,
-jeśli będzie zainteresowanie to może giełda Wink ,

W jutrzejszym wpisie poruszę inne kwestie związane z legalnością i z pieniędzmi z SC.

PS. Po prawej stronie bloga można pobrać dwa poradniki, jeśli ktoś jeszcze nie ma. To raczej dla nowych.

Link do bloga: http://szerkesz.blogspot.com/


RE: Blog o zarabianiu na sharecash 9uploadingu) i nie tylko - michal2612 - 12-12-2010 17:41

widzę że dopiero blog się rozkręca, ale będę go odwiedzał Smile


RE: Blog o zarabianiu na sharecash 9uploadingu) i nie tylko - Mataz - 12-12-2010 19:47

Ja też będę wchodził na bloga Smile


RE: Blog o zarabianiu na sharecash 9uploadingu) i nie tylko - Athemis - 12-12-2010 19:57

Hehe, jednak chęć zareklamowania przyciąga ; D
Witamy na LFE bombaj.

Bloga widziałem, fajny.


RE: Blog o zarabianiu na sharecash 9uploadingu) i nie tylko - CBOS - 12-12-2010 20:15

(12-12-2010 17:41)michal2612 napisał(a):  widzę że dopiero blog się rozkręca, ale będę go odwiedzał Smile

Dzisiaj założony, najtrudniej chyba utrzymać częstość wpisów na takim blogu ale powziąłem mocne postanowienie. Jak jutro się wpis nie pojawi to można uznać, ze blog umarłSmile.


(12-12-2010 19:57)Athemis napisał(a):  Hehe, jednak chęć zareklamowania przyciąga ; D
Witamy na LFE bombaj.

Bloga widziałem, fajny.

no baBig Grin


RE: Blog o zarabianiu na sharecash - DARMOWE PORADNIKI - Por20 - 12-12-2010 20:19

również będę go odwiedzał Smile


RE: Blog o zarabianiu na sharecash - DARMOWE PORADNIKI - Kilol - 12-12-2010 21:53

Widać że blog ogarnięty. Też będę zaglądał.Wink


RE: Blog o zarabianiu na sharecash - DARMOWE PORADNIKI - Marczyk - 12-12-2010 22:16

Powodzenia w rozkręceniu tego bloga. +


RE: Blog o zarabianiu na sharecash - DARMOWE PORADNIKI - Raperrek - 13-12-2010 09:15

Jak inni też będę uczył się z twojego doświadczenia. Smile
Licze że blog się rozkręci.


RE: Blog o zarabianiu na sharecash - DARMOWE PORADNIKI - Miu - 13-12-2010 15:45

No zobaczymy,zobaczymy Big Grin