Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Zaproszenia - ograniczenie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Zaproszenia - ograniczenie (/Temat-Zamkniety-Zaproszenia-ograniczenie-1775)

Strony: 1 2


[Zamknięty]Zaproszenia - ograniczenie - Athemis - 14-02-2010 14:11

Witam.
Po tym kiedy Zythus odpowiada wszystkim, którzy nie napisali jeszcze 5 postów, że nie przeczytali, są leniami itp.
Cytat:Cytat:1. Strony z zaproszeniami mogą wysyłać tylko osoby z napisanymi minimum 5 postami.
Tak ciężko przeczytać? Lenistwo nie zna granic...
wpadłem na pomysł, żeby może zrobić ograniczenie? Po prostu jeżeli ktoś nie ma napisanych 5 postów nie może założyć swojego tematu z zaproszeniami i tyle. Skończyły by się takie posty i upominanie innych.

Proszę o rozpatrzenie i skomentowanie tego pomysłu.


RE: Zaproszenia - ograniczenie - Bolt - 14-02-2010 14:50

No nienajgorszy pomysł ale nie wiem czy tak można że nie można pisać tematu ale można wchodzić... bo jeśli nie to jest bez sensu
Gorzej że przez to będzie niepotrzebne nabijanie postów typu "fajnie" "ok" "super" :/


RE: Zaproszenia - ograniczenie - zeziol - 14-02-2010 21:59

No nie wiem... Big Grin
No nie wiem...


RE: Zaproszenia - ograniczenie - Alcor - 14-02-2010 23:36

@up jak nie wiesz, to nie pisz w tym temacie.

Osobiście uważam że to bardzo dobry pomysł, z wiadomych względów. Big Grin


RE: Zaproszenia - ograniczenie - rubik - 14-02-2010 23:36

dobry ma pomysł Wink


RE: Zaproszenia - ograniczenie - rubik - 14-02-2010 23:39

super
ok
fajne


RE: Zaproszenia - ograniczenie - Alcor - 14-02-2010 23:40

rubik, ale walnąłeś dubla. Big Grin


RE: Zaproszenia - ograniczenie - rubik - 14-02-2010 23:50

no właśnie chodziło mi o to żeby nabić głupie posty xDDD


RE: Zaproszenia - ograniczenie - Leopard - 15-02-2010 20:09

Jeśli tak by się dało, to może też takie ograniczenie na dział News'ów? Czasami w tym dziale umieszczane są tematy nie pasujące tam jak np. "ZAPROSZENIA NA LOCKERZ!!!@!@#@!". Można by zrobić tam od ok. 15 postów Smile.


RE: Zaproszenia - ograniczenie - adminek - 15-02-2010 21:11

dobry pomysł ale co to jest napisanie 5 bezmyslnych postów ?