Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Czy jesteś zadowolony ze swoich wygranych na Lockerz ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+------ Dział: Sondy/Ankiety (/Forum-Sondy-Ankiety-17)
+------ Wątek: [Zamknięty]Czy jesteś zadowolony ze swoich wygranych na Lockerz ? (/Temat-Zamkniety-Czy-jestes-zadowolony-ze-swoich-wygranych-na-Lockerz-17735)

Strony: 1 2 3 4


[Zamknięty]Czy jesteś zadowolony ze swoich wygranych na Lockerz ? - BartuS - 07-12-2010 18:36

Tak mi wpadło do głowy, już rok minął od pierwszego normalnego restocku, więc można sobie zadac pytanie. Czy jesteś zadowolony ze swoich nagród wygranych na Lockerz ?

Odpowiadajcie w ankiecie, jak chcecie również w postach.


RE: Czy jesteś zadowolony ze swoich nagród z Lockerz ? - paskur - 07-12-2010 18:41

Nie jestem zadowolony, bo naprawdę liczy się tu doświadczenie, które zdobywasz na restoku i tylko z ostatniego jestem zadowolony ( 3 nagrody )

Nie ! Lockerz to SCAM ! Nie wygrałem ani jednej nagrody od grudnia '09 - ta odpowiedź nie powinna się tutaj znaleźć


RE: Czy jesteś zadowolony ze swoich nagród z Lockerz ? - BartuS - 07-12-2010 18:43

@paskur, jak ktoś nie wygrał niczego to może myslec, że to scam po prostu :>


RE: Czy jesteś zadowolony ze swoich nagród z Lockerz ? - Satan - 07-12-2010 18:44

Tak, ale mogło byc lepiej. Ostatnio nieźle mi idzie Big Grin 25$, Instant Z-List i Gra na PSP w niecały tydzień to dobrze Big Grin Chyba...


RE: Czy jesteś zadowolony ze swoich nagród z Lockerz ? - haggard - 07-12-2010 18:45

Jestem zadowolon, naturalich, ofc...

Na restockach nic ciekawego nie zgarnalem, w sumie od poczatku mojego na lockerz jakies 400$ paypal, bony, wii - anulowane(fuck lockerz, lockerz to scam !). Dodatkowo w ciagu 2 tygodni przywitało mnie ps3 i netbook, wiec narzekać nie ma na co Smile jest dobrze.

Posumowując, lockerz to i tak scam, nie poleca mTongue


RE: Czy jesteś zadowolony ze swoich wygranych na Lockerz ? - Marello - 07-12-2010 18:46

Tak ! Jestem super, hiper, mega szczęśliwy !
iPod 5gen parę razy PayPal gran turismo 5 i bony Big Grin


RE: Czy jesteś zadowolony ze swoich wygranych na Lockerz ? - BartuS - 07-12-2010 18:48

Ja również jestem szczęśliwy, bo w sumie około 400$ zarobiłem dzięki Lockerz.


RE: Czy jesteś zadowolony ze swoich wygranych na Lockerz ? - Boonys - 07-12-2010 18:53

A ja nic nie wygrałem,bo restocki są za późno,a nie mam miliardów ptż.
Ale cóż,cieszy mnie to że wyście wygrali Big Grin


RE: Czy jesteś zadowolony ze swoich wygranych na Lockerz ? - michal2612 - 07-12-2010 18:58

Ja też raz PP 25$ zgarnąłem i się cieszę Smile


RE: Czy jesteś zadowolony ze swoich wygranych na Lockerz ? - Bolt - 07-12-2010 19:03

Git, 100$ na pp w sumie i w ciągu ostatnich 5 tygodni wpadły 4 ipody (3 shuffle i 1 nano). Super