Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie Wymiana Doświadczenia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabianie Wymiana Doświadczenia (/Temat-Zarabianie-Wymiana-Doswiadczenia-176975)



Zarabianie Wymiana Doświadczenia - Karol2521 - 07-05-2024 07:04

Siemanko, jestem tutaj nowy. Od 3 lat działam w dropshippingu, gdzie udaje mi się robić dosyć dobre pieniądze. W ciągu 37 dni na samym Allegro mam obrót ponad 600 tys. zł, a w zeszłym roku łącznie sprzedałem za 2.3 mln zł. Zysk netto to ok. 12-17% po wszystkich opłatach,łącznie z prowizjami na Allegro, abonamentami za programy i firmami dookoła. Nie chcę sprzedawać żadnych szkoleń itp. Szukam osoby, która również zarabia np. na afiliacji dosyć duże pieniądze, i chciałbym się z nią wymienić doświadczeniami.






[Obrazek: wynik.jpg]

[Obrazek: WYNIK-CALY-ROK-2023.jpg]
Podsyłam również wynik za zeszły rok, jest to full dropshipping i nie posiadam nic na stanie.


Zarabianie Wymiana Doświadczenia - Hybrid1990 - 07-05-2024 07:10

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.