Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bitrefill - zakupy w internecie z płatnościami w krypto bez KYC! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Bitrefill - zakupy w internecie z płatnościami w krypto bez KYC! (/Temat-Bitrefill-zakupy-w-internecie-z-platnosciami-w-krypto-bez-KYC-176747)



Bitrefill - zakupy w internecie z płatnościami w krypto bez KYC! - cidd3n - 08-03-2024 21:11

[Obrazek: Zrzut-ekranu-2024-03-08-205906.png]

Bitrefill to firma, która wywodzi się ze Szwecji i powstała w 2014. Od tego momentu oferuje możliwość zakupu kart podarunkowych, doładowań do telefonu, kart eSIM. BEZ WERYFIKACJI TOŻSAMOŚCI!

Opcje płatności: BTC, USDT, USDC, Doge, Litecoin, Dash.

Oto najpopularniejsze z firm, których kody podarunkowe możemy zakupić:
-Amazon
-Allegro
-Steam
-Pyszne.pl
-Plus, Play, Orange, T-Mobile, Heyah, Virgin (doładowanie telefonu)
-Ikea
-Uber
-Zalando
-Decathlon
-H&M
-Sephora
-CCC
-Adidas
-Empik
-Media Expert
-Kaufland, Carrefour
-Xbox, Playstation Store
Kwoty kodów są naprawdę zróżnicowane, według mnie najbardziej korzystnie wychodzi zakup kodu Allegro 20-1500 PLN lub Amazon 1-7000 PLN, ponieważ możemy kupić za to wszystko, co znajduje się na stronie.

Użycie strony jest naprawdę proste, wystarczy dodać do koszyka wybrany kod podarunkowy, a następnie wybrać sposób płatności. Po jego wybraniu pojawia się adres, na który musimy przesłać nasze kryptowaluty. Po przejściu płatności od razu otrzymujemy kod, który możemy wykorzystać w wybranym sklepie internetowym. Nie musimy łączyć się z naszym portfelem kryptoawalut, ale jest taka możliwość. Można również skorzystać z połączenia z giełdami kryptowalut.

[Obrazek: Zrzut-ekranu-2024-03-08-210054.png]

Kupując z linku polecającego za minimum 200$ otrzymujesz 5$ do wykorzystania na kolejne zakupy.
Link polecający: https://www.bitrefill.com/invite/5j23t9k4
Czysty link: https://www.bitrefill.com/

Jeśli ktoś chce "zrealizować zyski" z krypto, to wydaje mi się to ciekawą opcją!


RE: Bitrefill - zakupy w internecie z płatnościami w krypto bez KYC! - cezar78 - 24-03-2024 10:35

Fajna stronka znam ją od dawna. Można np robić sobie zakupy w kauflandzie za krypto, tzn nie bezpośrednio ale kupujesz bon za 200 zł i idziesz do sklepu. Tym sposobem można właściwie żyć płacąc tylko kryptowalutami. Tylko ciekawe jak długo bo komuchy z EU wprowadzają nam w grudniu ustawę MICA i TFR i już bez dowodu nie zamienisz krypto na fiat i odwrotnie. Ciekawi mnie tylko czy z kartami podarunkowymi też będzie weryfikacja Sad


RE: Bitrefill - zakupy w internecie z płatnościami w krypto bez KYC! - cidd3n - 24-03-2024 17:18

(24-03-2024 10:35)cezar78 napisał(a):  Fajna stronka znam ją od dawna. Można np robić sobie zakupy w kauflandzie za krypto, tzn nie bezpośrednio ale kupujesz bon za 200 zł i idziesz do sklepu. Tym sposobem można właściwie żyć płacąc tylko kryptowalutami. Tylko ciekawe jak długo bo komuchy z EU wprowadzają nam w grudniu ustawę MICA i TFR i już bez dowodu nie zamienisz krypto na fiat i odwrotnie. Ciekawi mnie tylko czy z kartami podarunkowymi też będzie weryfikacja Sad

Również jestem ciekawy. Trzeba korzystać póki można.


RE: Bitrefill - zakupy w internecie z płatnościami w krypto bez KYC! - neveraskmyname - 21-04-2024 11:29

aktualne jeszcze?


RE: Bitrefill - zakupy w internecie z płatnościami w krypto bez KYC! - cidd3n - 21-04-2024 12:21

(21-04-2024 11:29)neveraskmyname napisał(a):  aktualne jeszcze?

Tak, cały czas. Zapraszam.