Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tworzenie stron, E-marketing i E-whoring z AI - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Tworzenie stron, E-marketing i E-whoring z AI (/Temat-Tworzenie-stron-E-marketing-i-E-whoring-z-AI-176674)

Strony: 1 2


Tworzenie stron, E-marketing i E-whoring z AI - shf - 19-02-2024 10:50

No i witam ponownie po długiej przerwie. Dziś krótko na temat. Nie będe sie rozwodzić, tworzę obecnie strony WWW, przyjmuję zlecenia. Równiez odkąd wyszedł czat GPT dopracowuje zautomatyzowany e-whoring. Jest to nabardzo fajnym poziomie.

Dlaczego zakładam dziennik ?

Głównym przewodnim tematem dziennika jest mój "startup" Idea , z którym mam zamiar ruszyć. Będzie to platforma szkoleniowa. Dziennik będzie opierał się na informacjach i postepach platformy szkoleniowej, a w miedzy czasie informował jak wpadają zarobki z e-whoringu AI.

Oszacowuję, że jeżeli startup wypali jest w stanie przynieść mi dochód netto w 1 roku uruchomienia do około 100.000 zł. Nie jest to też łatwy temat do ugryzienia ale postaram się go zrealizować. Nie jestem również sam, mam mały zespół do tego.

Jeżeli chodzi o środki na inwestycję w startup są one już pozyskane. Teraz czas najwyższy na realizację.

Myślę, że takiego dziennika jeszcze nie było i będzie dla Was ten dziennik ciekawą literaturą.

Więcej informacji na dniach ! hej


RE: Tworzenie stron, E-marketing i E-whoring z AI - itmaster - 19-02-2024 13:11

Rzeczywiście coś nowego. Będę śledził i czekam na więcej szczegółów odnośnie projektu.


RE: Tworzenie stron, E-marketing i E-whoring z AI - shf - 21-02-2024 16:09

W chwili obecnej nie dzieje się nic specjalnego, projektowanie szablonu przez grafika zbliża się ku końcowi. Projekt strony powinien pojawić się jeszcze w tym tygodniu. W nastepnym tygodniu powinno rozpocząć się kodowanie projektu.

Na początku marca przewiduję kilka spotkań, a nastepnie dalszą realizację projektu.

Sądzę, że pod koniec tego miesiąca będę miał już "kalendarium planów" na cały miesiąc marzec.


RE: Tworzenie stron, E-marketing i E-whoring z AI - K4_86 - 22-02-2024 06:52

Ciekawy dziennik się zapowiada


RE: Tworzenie stron, E-marketing i E-whoring z AI - xdax1 - 22-02-2024 12:48

Jestem ciekawy jak wyjdzie Ci ten startup, na forum jeszcze nie widziałem w ogóle tego typu działalność także zobaczymy co z tego będzie Smile


RE: Tworzenie stron, E-marketing i E-whoring z AI - kniew - 25-02-2024 18:05

@[shf] co masz na myśli pisząc "pozyskane środki"? jakieś dotacje unijne?


RE: Tworzenie stron, E-marketing i E-whoring z AI - shf - 27-02-2024 21:36

(25-02-2024 18:05)kniew napisał(a):  @[shf] co masz na myśli pisząc "pozyskane środki"? jakieś dotacje unijne?

Wcześniej zarobione i odłożone. Nie korzystałem nigdy z żadnych dotacji.


RE: Tworzenie stron, E-marketing i E-whoring z AI - shf - 03-03-2024 16:41

Plan działania na najbliższy miesiąc -> marzec 2024.

Myślę, że na tą chwilę nie ma co się rozwodzić, bo "zabawa" zacznie się dopiero gdy projekt strony już będzie stał i miał ręce i nogi. Zabawa będzie polegać na sposobach promocji startupu oraz na nawiązywaniu współpracy w celu osiągnięcie większych przychodów.

1. Obecnie trwa wdrażanie w życie projektu.
2. Sądzę, że w drugiej połowie marca rozpocznie się tworzenie backendu dla tego projektu.

Dalsza część na następne miesiące:

3. Następnie wdrażany będzie panel dla klienta i dla administratora. Jest to oddzielny projekt, ale jest to rozszerzenie głównego projektu. Równiez właśnie w tej rozszerzonej części będzie można nawiązać wspólpracę z programem afilacyjnym startupu.
4. Tworzenie backendu.
5. Tworzenie produktów cyfrowych na stronę. Tutaj obawiam się, że może zejść najdłużej, ponieważ będę potrzebować prawdopodobnie narzędzi z AI. Nie jestem jeszce w ich posiadaniu ale pracujemy nad tym.
6. Po ukończeniu optymalizacja projektu i refaktoryzacja kodu w celu poprawienia szybkości strony.
7. Pozycjonowanie SEO.
8. No i zaczynamy tą naszą "zabawę" równocześnie z punktem 7 i rozpoczynamy oficjalne promowanie i nawiązywanie współpracy z różnymi podmiotami. Myślę, że forum czeka najbardziej na tą część, bo tutaj postaram się opisywać metody promowania, które zdobyłem przez lata siedzenia właśnie po forach internetowych o tematyce zarabiania pieniędzy w Internecie.

CEL startup ? Aby przyniósł dochód 100.000 zł netto w pierwszym roku od startu startupu.

Chciałbym podkreślić, że cały czas działam z indywidualnymi projektami (startupem się na tą chwilę nie wyżywię bo jest w budowie) oraz ewho z AI.

Jeżeli chodzi o miesiąc luty udało się wykręcić kwotę 6.400 zł z indywidualnych projektów + ewhoring. Staram się przyjmować 1 projekt na miesiąc a reszta z ewhoringu.

Ogółem to 60% poświęcam czasu na startup, 20% na projekt indywidualny, 20% na ewhoring. Powierzam w sumie wielkie nadzieje w ten startup, więc albo wóz albo przewóz.


RE: Tworzenie stron, E-marketing i E-whoring z AI - itmaster - 03-03-2024 17:57

(03-03-2024 16:41)shf napisał(a):  3. Następnie wdrażany będzie panel dla klienta i dla administratora. Jest to oddzielny projekt, ale jest to rozszerzenie głównego projektu. Równiez właśnie w tej rozszerzonej części będzie można nawiązać wspólpracę z programem afilacyjnym startupu.

Czyli Twój startup będzie posiadał program afiliacyjny do którego każdy z nas będzie mógł się zapisać i zarabiać z Tobą? Dobrze zrozumiałem?


RE: Tworzenie stron, E-marketing i E-whoring z AI - shf - 04-03-2024 11:53

(03-03-2024 17:57)itmaster napisał(a):  
(03-03-2024 16:41)shf napisał(a):  3. Następnie wdrażany będzie panel dla klienta i dla administratora. Jest to oddzielny projekt, ale jest to rozszerzenie głównego projektu. Równiez właśnie w tej rozszerzonej części będzie można nawiązać wspólpracę z programem afilacyjnym startupu.

Czyli Twój startup będzie posiadał program afiliacyjny do którego każdy z nas będzie mógł się zapisać i zarabiać z Tobą? Dobrze zrozumiałem?

Kategoryczne nie. Dostęp tam będzie posiadać tylko kilka osób bardzo bliskich mi, którzy nawet tutaj konta nie mają. To nie ma być jakaś sieć afilacyjna, gdzie "juz sobie motam" uzytkowników do niego. W sumie nikt z forum nie jest mi potrzebny do tego startupu.

Mówiąc współpracę, miałem namyśli bardziej inne podmiot, a przykładowo strzelę np. szkoły ?

Głównym celem jest sprzedaż produktu/ów cyfrowych i tego sie trzymam.