Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Atak botów na moją stronę proszę o pomoc !!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Atak botów na moją stronę proszę o pomoc !!! (/Temat-Atak-botow-na-moja-strone-prosze-o-pomoc-176673)



Atak botów na moją stronę proszę o pomoc !!! - Sashimo - 18-02-2024 23:30

Dostałem atak botów na swoją stronę na facebooku. czy po nazwie kont można odszukać kto wysłał boty do lajkowania mojej strony w celu zniszczenia algorytmów ?

Najbardziej będzie mnie interesowało kto to zlecił

[Obrazek: Screenshot-2024-02-18-at-22-42-26-20-Facebook.png]


RE: Atak botów na moją stronę proszę o pomoc !!! - Hybrid1990 - 19-02-2024 08:07

(18-02-2024 23:30)Sashimo napisał(a):  Najbardziej będzie mnie interesowało kto to zlecił
A komu ostatnimi czasy nadepnąłeś na odcisk? Albo urażona osoba albo po prostu konkurencja dla działalności twojej strony, więc szukaj w tych dwóch kierunkach.


RE: Atak botów na moją stronę proszę o pomoc !!! - Sashimo - 19-02-2024 09:19

mogę iść z tym na policję? Bo sądzę że użyli stron internetowych typu https://wypromowani.pl/produkt/facebook-like/


RE: Atak botów na moją stronę proszę o pomoc !!! - xmaniek6 - 19-02-2024 18:08

halo policja? na fejsbuku mi ktoś boty do lajkuf kupił


RE: Atak botów na moją stronę proszę o pomoc !!! - Sashimo - 19-02-2024 18:33

zgłosiłem to na FB i co dziwne zadzwonili do mnie z samego rana Big Grin. Sprawdzili to i zauważyli, że była jakaś dziwna aktywność. Jeżeli dostanę bana to powiedzieli, że to odblokują Big Grin


RE: Atak botów na moją stronę proszę o pomoc !!! - xdax1 - 19-02-2024 18:37

A nie mogą te lajki skasować skoro dzwonili?


RE: Atak botów na moją stronę proszę o pomoc !!! - rachman - 19-02-2024 18:57

Czy mogę iść na policję? Taaa. Masz moje pozwolenie....... skoro potrzebujesz Wink XD

Zniszczenie algorytmów? Mamo koniec świata... ktoś psuje... yyy a co to te algorytmy?

Nikt algorytmów NIE NISZCZY więc co ty chcesz zgłaszać? Psucie algorytmów? Chcesz żeby cię wyśmiano czy potraktowano poważnie?
Możesz utracić zyski, ktoś z premedytacją szkodzi twojej działalności, ... no tu coś można, ale psucie czego? Używasz słów których znaczenia nie znasz albo piszesz bardzo niedbale, a to nie zachęci policji do potraktowania cię poważnie... Wg mnie bardziej sprawa dla detektywa i sprawa cywilna, policja... tak średnio to widzę ale różnie bywa.
Jest jakaś opcja na Fejsie zgłoszenia incydentu? Wątpię, ale poszperać, może coś istnieje ukryte głęboko...

Kto jest właścicielem kont to inna bajka niż kto zlecił - najprawdopodobniej.
Ciężko by do tego dojść. Musiałby ktoś rozpoznać te konta... Małoprawdopodobne by ktoś ci podpowiedział kto jest ich właścicielem. IP od fejsa raczej nikt nie dostanie Wink

Policja nie przyjmie zgłoszenia o psuciu "algorytmów" tym bardziej że nie masz pojęcia czym one są lub wyrażasz się w taki sposób że sprawiasz wrażenie że chcesz kogoś ukarać ale nie wiesz za co...
Udowodnisz utratę dochodu przez te działania? Tracisz na tym ruch - masz jakieś statystyki? Jak tak to jakiś sens zgłaszania tego zaczyna kiełkować. Jak chcesz zgłaszać to co opisałeś to lepiej napisz skecz dla informatyków bo całkiem blisko jesteś ... Wink
Mi humorek zrobiłeś w każdym razie Wink

Edit. O w trakcie nim wysłałem post napisałeś, że do fejsa zgłosiłeś. Więc da się. Super.
Opisz, może komuś się kiedyś przyda jak zgłaszać takie sprawy.