Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poszukuje dobrego hostingu www - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Poszukuje dobrego hostingu www (/Temat-Poszukuje-dobrego-hostingu-www-176654)

Strony: 1 2


Poszukuje dobrego hostingu www - moba2456 - 14-02-2024 17:11

Witam. Jak w temacie.
Poszukuje hostingu www.
Korzystałem z hostingu hostinger.co.uk, jest w miarę tanii na początku płacę 40 funtów później wymagają za hosting 80 funtów + koszty domeny.
Czy znacie jakiś hosting lepszy od hostingera i o wiele tańszego ?
Najlepiej żeby był bez podawania adresu zamieszkania itp xD


RE: Poszukuje dobrego hostingu www - lukas_j - 14-02-2024 17:55

Polecam od siebie albo lh.pl albo cyberfolks.pl Smile

Sam używam troche obydwu powyżej i w sumie są ok. Dobry support bardzo i ceny całkiem w porządku, do tego autoinstalator wordpressa.

A co do adresu zamieszkania - jak wpiszesz byle co jako osoba prywatna to będzie przecież działać, nikt tego nie sprawdza Smile ważne żeby było opłacone, co można zrobić po prostu blikiem.

A za przedłużenie hostingu akurat zawsze więcej płacisz, taka już jest reguła. Jak potrzebujesz domen i hostingu na krócej, to oczywiście możesz nie odnawiać i kupować nowy co roku.

Jakby coś masz kody rabatowe odemnie na te dwa powyższe hostingi:
Do lh.pl: LH-20-JOBSMART
Do cyberfolks: 68209873


RE: Poszukuje dobrego hostingu www - itmaster - 14-02-2024 19:16

A jakie parametry są Ci potrzebne? Ile pojemności dyskowej?

Co do danych, to tak jak napisał lukas_j, jako konto osoby prywatne nikt za bardzo nie weryfikuje, bylebyś abonament zapłacił Wink


RE: Poszukuje dobrego hostingu www - K4_86 - 15-02-2024 09:22

Uzywam hostinguj dla siebie, klientów itp od paru lat i nie ma żadnych problemów. Jak będziesz zainetresowany pisz po jakąś zniżkę.


RE: Poszukuje dobrego hostingu www - webmazz - 15-02-2024 10:38

Ja ze swojej strony mogę polecić SeoHost.pl.
Korzystam od dłuższego czasu i jestem zadowolony.

Kod rabatowy (20% zniżki): MAZZ20


RE: Poszukuje dobrego hostingu www - rachman - 18-02-2024 05:10

"A za przedłużenie hostingu akurat zawsze więcej płacisz, taka już jest reguła."

Jak korzystasz z promocji to może tak być, ale masz to opisane w regulaminie promocji.
Reguła... Z 20 lat po hostingach skaczę i pierwszę widzę by ktoś margines regułą nazywał...


RE: Poszukuje dobrego hostingu www - milo - 18-02-2024 19:53

seohost.pl moge polecici również


RE: Poszukuje dobrego hostingu www - itmaster - 18-02-2024 21:24

(18-02-2024 05:10)rachman napisał(a):  Reguła... Z 20 lat po hostingach skaczę i pierwszę widzę by ktoś margines regułą nazywał...

No wiesz, tylko że ten "margines" to firmy z top 3, jeśli chodzi o ilość klienteli Wink
Mniejsze firmy z reguły, nie bawią się w tego typu promocje. Zamiast dawać na pierwszy rok za 1 zł, a kolejne za miliony monet, to dają od razu niższą, ale stałą cenę.

Ps. również polecam seohost.pl


RE: Poszukuje dobrego hostingu www - rachman - 19-02-2024 14:16

Czyli 3 firmy to już reguła? Mały procent wszystkich firm hostingowych.
W dodatku jeśli dobrze się domyślam które masz na myśli to - u nich także to nie reguła - a promocje... Nie ważne, że trwające prawie bezustannie, ALE TO NIE są ceny regularne, a promocje.
Ilość klienteli... Tego nawet nie skomentuję.

Wiem, że to żarciki Smile niemniej nieprawdziwe. Warto podkreślać to co jest prawdą. Nie lepiej jakby wszędzie była uczciwa cena? Po prostu. A nie, że co chwila na fejsach i forach prośby by z tego top 3 przenieść komuś stronę, bo zapłacił złotówkę, a teraz żądają tysiąc złotych za hosting... domena w promocji też była i musi opłacić kilka razy drożej niż w normalnych firmach, albo ją ... straci...
Ja bym tego regułą nie nazywał, a wręcz odwrotnie.
Wink

Dobra, bez offtopa już.

Również seohost.pl polecam. Od lat używam, firma się rozwija, ceny uczciwe, żadnych kruczków nie widziałem Wink


RE: Poszukuje dobrego hostingu www - itmaster - 19-02-2024 16:10

(19-02-2024 14:16)rachman napisał(a):  Ilość klienteli... Tego nawet nie skomentuję.

Ale co tu jest niby nieprawdą?Big Grin Wystarczy spojrzeć na czołówkę firm hostingowych i wiadomo, że kilka firm posiada większość rynku hostingowego i domenowego.

https://top100.rootnode.pl/ranking/

A potem można jeszcze sprawdzić kto jakie promocje oferuje.

Zakrzyczeć czy coś jest regułą czy nie, to też sobie mogę, ale fakty mówią za siebie.