Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaka aplikacja do pobierania pieniędzy (e-whoring) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jaka aplikacja do pobierania pieniędzy (e-whoring) (/Temat-Jaka-aplikacja-do-pobierania-pieniedzy-e-whoring-176557)



Jaka aplikacja do pobierania pieniędzy (e-whoring) - Narutek - 20-01-2024 18:54

Witam! Dawno mnie tu nie było ,a po utracie pracy chciałbym troszkę pośmigać na ewhoringu i sobie dorobić trochę grosza przez okres zimowy. Problem jest mianowicie taki ,że potrzebuje platformy gdzie mogę bezproblemowo przyjmować pieniądze ,a potem je przesyłać sobie. Oczywiście chodzi o ruch zagraniczny , gdyby chodziło o Polskę to nie miałbym problemu z płatnościami. Co polecacie? Czego używacie? Dzięki za pomoc Big Grin Korzystam z paypala z fejkowymi danymi no ale limit 1000euro mnie przydusza ,a zarazem czuje iż konto szybko spadnie z rowerka. Macie jakieś ciekawe alternatywy , które nie są skomplikowane ,a zarazem działające? Pozdrawiam! Big Grin