Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Trading i nie tylko - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Trading i nie tylko (/Temat-Trading-i-nie-tylko-176427)



Trading i nie tylko - KingKongo - 14-12-2023 11:38

Siemanko, jakiś czas temu strasznie zajarałem się tradingiem. Coraz wiecej o tym czytalem, bawiac sie kontem demo, a nastepnie bawiąc sie na dzwigni mniejszymi kwotami. Sam trading uwazam za na tyle ciekawa sprawe, ze poswiecam temu praktycznie codziennie jakas wolna chwile. Stwierdzilem ze na forum moze znajde jakies inne ciekawe formy zarobku a i bedzie okazja pochwalic sie wynikami na dzwigni Big Grin


Na ten moment traduje na dosyc malych kwotach, pierwsza zasada ktora zostala mi przedstawiona przy nauce to gram za tyle ile moge stracic - trzymam sie tego od samego poczatku. Glownie traduje na parze EUR/USD, bo tak sie przyzwyczailem i jakos tak zostalo. Bede co kilka dni podsylal swoje wyniki, czasem mam na trading wiecej czasu, a czasem mniej wiec moge bywac nieregularny Smile

6.12
[Obrazek: Trading1.png]
Dzien idealny, nie czesto cos takiego sie trafia, ale nie ma co narzekac tylko sie cieszyc Big Grin
+46$

11.12
[Obrazek: Trading2.png]
Blisko bycia na minus, tak naprawde bylem juz przygotowany na strate tego dnia, ale idealnie trafione ostatnie wejscie dalo mimo wszystko plus tego dnia
+7$


13.12
[Obrazek: trading3.png]
Bardzo fajnie wczoraj poszlo, oby jak najwiecej takich dni Big Grin
+46$

Od startu dokumentowania: +99$


RE: Trading i nie tylko - Zaperr44 - 15-12-2023 13:55

Sledze i zycze powodzenia, bo takich dziennikow bylo tutaj ogrom i 90% konczylo sie po tygodniu Big Grin


RE: Trading i nie tylko - dzemba - 04-01-2024 20:21

(15-12-2023 13:55)Zaperr44 napisał(a):  Sledze i zycze powodzenia, bo takich dziennikow bylo tutaj ogrom i 90% konczylo sie po tygodniu Big Grin

Albo po pół roku zaczynała osoba sprzedawać poradniki i uciekała z ukradzionym hajsem Tongue pozdro rapsont XD