Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dropshipping - Zapłacę - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Dropshipping - Zapłacę (/Temat-Dropshipping-Zaplace-176411)



Dropshipping - Zapłacę - LUDEK78 - 10-12-2023 14:03

Witam was serdecznie.
Od kilku dni przyglądam się tematowi dropshipping. Chciałbym nabyć taki kurs naprawdę dla zielonych, taki od A do Z, czyli od samego począdku do końca ze szczegółami ponieważ nigdy nie miałem z tym styczności. Szukam dobrego kursu i naprawdę sprawdzonego. Wiem w sieci jest ich wiele ale który jest tak naprawdę wart swojej ceny? Nie chcę wywalać pieniędzy w błoto i nie czerpiąc z tego przyjemności. Chciałbym aby ktoś pokazał mi gdzie mogę zapukać, lub może ktoś z was posiada taki kurs. Sklepu internetowego nie mam, myślałem o Shopify ponieważ obecnie mieszkam w Anglii i chciałbym właśnie sprzedawać produkty w Anglii. Przyznam że nie chcę na start pchać się we własny sklep i szukam dobrej oferty gdzie taki sklep można założyć i bez ukrytych opłat. Dziękuję wam z góry za wszystkie odpowiedzi i wskazówki, miłego dnia.


RE: Dropshipping - Zapłacę - Gremquen - 11-12-2023 00:04

Nie ma poradnika idealnego Smile
Nie łap się na magiczne liczby z kursów.

Drop szczególnie teraz jest dla tych, co mają łeb na karku i jakiś pomysł.

Odpowiadając na pytania:
Shopify jest ok.
Gdzie zapukać? „Hurtownia dropshipping” w google, ew. mali producenci i uderzanie bezpośrednio czy by się zgodzili


RE: Dropshipping - Zapłacę - LUDEK78 - 11-12-2023 16:07

Przez ten czas zanim mi tutaj ktokolwiek odpisał postanowiłem popytać ludzi którzy siedzą u gościa o imieniu Mateusz. Posiada on stronę Projekt30.pl i ten gość zajmuje się dropem. Wbiłem tam , wydałem 20 funtów i kupiłem od niego lekcję. Wiedza którą nabyłem jest spoko ale na grupie facebook którą posiada jest martwo a grupa liczy sobie 1700 osób. Więc zacząłem pisać do tych ludzi wiadomości z zapytaniem o tego dropa. Nie trafiłem osoby która by była zadowolona. Jeden chłopak poradził mi sprzedaż bezpośrednią na Allegro lub Amazon bez własnej strony internetowej, powiedział mi że zarabia i to nie mało. Dał mi namiar na ludzi u których nabył lekcję. Tyle się dowiedziałem i poważnie rozważam w którą stronę mam iść. Chciałbym zarabiać w taki sposób ale czy się uda... Czas pokaże.


RE: Dropshipping - Zapłacę - kniew - 14-12-2023 05:38

@[LUDEK78] Mateusz na którego trafiłeś to chyba największy naganiacz na dropshippingowe kursy i na platformę takedrop.
Myślę, że każdy kto siedzi w ecommerce ma o nim wyrobione zdanie Wink