Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy Google może to uznać za duplicate content? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Czy Google może to uznać za duplicate content? (/Temat-Czy-Google-moze-to-uznac-za-duplicate-content-176366)



Czy Google może to uznać za duplicate content? - Soplica - 01-12-2023 19:50

Cześć. W marcu wygasła moja domena. Jakiś koleś zza granicy zarejestrował swoją scamerską stronę na moją dawną nazwę domeny, skopiował wszystkie moje artykuły i zamieszcza na niej scamerskie linki itd.

Raczej nic z tym nie zrobię, ale pytanie mam takie. Jak wrzucę stare moje artykuły na bloga z nową domeną (mam kopię bazy danych itd) to google może uznać to za duplicate content? Wiem, że pozycje poszły się jebać i startuje od nowa, ale co mogę zdziałać w tym temacie.

Macie jakieś rady? Może zgłosić tą scamerską stronę do google'a?


RE: Czy Google może to uznać za duplicate content? - Makron - 20-12-2023 23:32

Przeredaguj na szybko teksty. Stara domena pewnie po roku wróciu do wolnych. Zgłaszanie raczej nic nie da. Jeśli masz tam opatentowane nazwy to możesz w tym zakresie blokować serwer.


RE: Czy Google może to uznać za duplicate content? - Gremquen - 21-12-2023 11:04

tak, może to uznać za duplicate content - stara domena pewnie na tym nie straci, ale ty na swojej domenie będziesz miał problem.
Wszystko przez autorytet domeny.

Jakbyś założył stronkę i skopiował wszystko z wp.pl to też raczej im nie zaszkodzisz, jedynie ty nic nie osiągniesz.

Jak poprzednik - przeredaguj teksty