Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
darmowa domena hosting Cpa,cpm - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: darmowa domena hosting Cpa,cpm (/Temat-darmowa-domena-hosting-Cpa-cpm-176365)



darmowa domena hosting Cpa,cpm - geekweek - 01-12-2023 17:50

Witam
pytanie czy znajde gdzieś darmowy hosting i domene .pl?
ewentualnie czy można zrobić to tak że znajde osobno hosting darmowy i osobno domene i podpiąć to? póki co to taki test chce zobaczyć jak będzie wyglądało to z ruchem chcę "kraść" ruch z innych stron.Myśle nad CPA lub cpm.Kolejne pytanie jak wygląda kwestia reklam na darmowych hostingu,domenie? i jeszcze jedno pytanie jakie sieci CPM polecacie? w sensie coś żeby zaakceptowali stronę i nie było jakiś wymogów.Kiedyś widziałem faucety btc i mase reklam może nie do końca w tą stronę nie wiem jakie tam stawki były ale coś w ten deseń nie będzie to pozycjonowanie.
z góry dzięki pozdrawiam


RE: darmowa domena hosting Cpa,cpm - PremAccHack - 02-12-2023 07:13

Domenę końcówka .pl można zarejestrować do 10zł na pierwszy rok poszukaj na necie.
Hosting jak nie chcesz płacić to darmowy ct8.pl (trzeba się logować raz na 3 miesiące do panelu żeby nie usuneli strony)
Tutaj dostajesz subdomenę twojastrona.ct8.pl więc domeny nie musisz kupować jeśli nie chcesz.
Można też kupić hosting w internetach od 50zł do 150zł smiało coś sensownego znajdziesz.


RE: darmowa domena hosting Cpa,cpm - Shimeon - 03-12-2023 10:43

Darmowy hosting ct8 (bez reklam) + darmowy certyfikat zerossl.
Domenę musisz sobie dokupić. Wink


RE: darmowa domena hosting Cpa,cpm - geekweek - 03-12-2023 16:31

gdzie mogę znaleźć stronę na której mogę dokupić domene i podpiąć pod ct8.pl? rozglądałem się ale większość to opcja domeny w promocji i odrazu trzeba dokupić hosting na tej samej stronie.Ten hosting ct8.pl nie będzie problemu z reklamami cpm? ewentualnie landing page na cpa? pozdrawiam

"Limit użytkowników serwera został osiągnięty, rejestracja nowego konta nie jest aktualnie możliwa."
i pies pogrzebany... szkoda bo te ct8.pl szłoby nawet wykorzystać bez płatnej domeny taka mało znana.


RE: darmowa domena hosting Cpa,cpm - itmaster - 03-12-2023 16:48

Co do ct8.pl to trzeba patrzeć, co jakiś czas się tam zwalniają wolne sloty.

Domenę możesz jak najbardziej kupić w dowolnej firmie, samą bez wykupowania hostingu. Np. w seohost.pl czyli tam gdzie sam mam domeny, rejestracje domeny .pl ogarniesz za 12 zł na pierwszy rok. Polecam

Z darmowych jest jeszcze - https://pl.000webhost.com
Ale byś musiał wczytać się wymogi, jakie trzeba spełniać, żeby Ci potem nie zablokowali konta. Byłoby słabo gdyby Ci LP nie zadziałał, gdy akurat puścisz jakiś ruch na stronę.


RE: darmowa domena hosting Cpa,cpm - Czarek47 - 04-12-2023 11:44

(03-12-2023 16:31)geekweek napisał(a):  gdzie mogę znaleźć stronę na której mogę dokupić domene i podpiąć pod ct8.pl? rozglądałem się ale większość to opcja domeny w promocji i odrazu trzeba dokupić hosting na tej samej stronie.Ten hosting ct8.pl nie będzie problemu z reklamami cpm? ewentualnie landing page na cpa? pozdrawiam


Na Seohost możesz niedrogo zakupić domenę. Za mniej niż 10zł netto. Nie musisz mieć tam hostingu jeśli nie chcesz.