Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Z ZONDA na Binance - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Z ZONDA na Binance (/Temat-Z-ZONDA-na-Binance-176363)



Z ZONDA na Binance - chincyk - 01-12-2023 17:13

Witam,

Potrzebuję podpowiedzi jak będzie opłacalne przelanie niewielkiej kwoty z Zonda na Binance (Mam na Zondzie około 2tys a chciałbym przerzucić się na Binance) Niestety ale ta kwota jest w kilkunastu krypto... Sprawdzałem jak by to wyglądało ale opłaty od razu mnie zniechęciły...

Będę wdzięczny za podpowiedzi Smile +


RE: Z ZONDA na Binance - SkylineR34 - 01-12-2023 18:35

Zonda to upośledzona giełda, która na dodatek robi problemy z weryfikacją i wymaga mase papierów - nawet pitu sprzed lat...
Jako, że nie mają wypłat USDT po innych tanich sieciach to trzeba wybrać 1 tanią w przesyle crypto i wypłacić raz.
np sprzedaj wszystko do USDT, kup za wszystko LTC i wypłać gdzie chcesz.
Tam zamień sobie LTC na USDT i ewentualnie wtedy kup takie crypto jakie chcesz mieć.

Wypłacanie poszczególnych walut z osobna wyjdzie bardzo drogo.


RE: Z ZONDA na Binance - chincyk - 02-12-2023 10:47

Właśnie z tego powodu opuszczam Zondę Smile Dzięki za pomoc i wyjaśnienie krok po kroku Big Grin