Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Hyip'iarza :P - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Hyip'iarza :P (/Temat-Dziennik-Hyip-iarza-P-176214)



Dziennik Hyip'iarza :P - HerossiK - 18-10-2023 16:13

Cześć, bardzo dawno temu - jakoś lata 2017 bawiłem się w hyipy i dało się na tym co nieco zarobić. Postanowiłem powrócić do tematu i sprawdzić czy można na tym zarobić.
Zabawę zacząłem 1 października więc łatwo będzie zrobić podsumowanie. Programów nie wybieram losowo, staram się korzystać z zagranicznych grup i polegać na informacji ludzi którzy znają adminów. Aczkolwiek wiadomo, że tutaj ryzyko utraty kapitału jest na poziomie bardzo dużym. Będę raczej wchodził tylko w świeże projekty aby nie zwiększać ryzyka zawinięcia się programu. Kwoty inwestycji przypadające na projekt będą oscylować w granicy 50-500$ w zależności od przeczucia.
Poniżej przedstawiam zakończone inwestycje z października (nazw nie będę przytaczał bo inwestycje uważam za zamknięte).

[Obrazek: BcTYNLS.png]

Rozpoczałem dosyć bezpiecznie gdyż nie wiem czego się spodziewać po obecnych adminach. Aktualnie jestem 62,77$ do przodu.

Aktualne inwestycje:
1. Baxess - Narazie się kręci, temat długoterminowy, narazie nie mam konkretnej strategii. W miare upływu czasu dam znać ile zamierzam trzymać tam środki.
Odsyłam do tematu - https://zarabiam.com/Temat-Baxess-Real-Estate-0-6-%E2%80%93-1-2-dziennie-na-zawsze-176184
2. Velards - Tutaj wszedłem na początkowym etapie, program płaci około 150% w 15 dni roboczych. Mam kilka depozytów, jeżeli wszystkie przetrwają do końca to puszczę jeszcze jedno kółko o wartości zarobku.
Temat - https://zarabiam.com/Temat-Velards-Swiezy-150-w-15-dni-handlu-kryptowalutami-z-AI-176185
3. Coge - tutaj nie będzie tematu ze względu na to, że postanowiłem wejść tylko na około 10-15 dni, wypłacić depozyt i zgarnąć 20-30% zysku. Jeżeli ktoś chce namiar to prosze pisać.

Celem dziennika jest sprawdzenie i przedstawienie realiów czy da się na tym jeszcze zarobić Smile Zapraszam do obserowania. Będę dodawał post w przypadku dodania nowej inwestycji lub zakończenia starej Smile


RE: Dziennik Hyip'iarza :P - HerossiK - 19-10-2023 16:44

Nowa inwestycja na pokładzie.
Wrzuciłem 100$ w nowo powstały program o nazwie roosevelt assets. Oferują 21% profitu przez 14 dni. Z refa dostane 21$ zwrotu wiec program powinien dać mi jakieś 140% o ile przetrwa do pierwszego cyklu Lol
[Obrazek: n8s5kQg.png]

Zdecydowalem że nie bede tworzył tematu pod ten program w dziale hyip gdyż jest to mój jednorazowy strzał, w dziale hyip będę dodawał tylko projekty long term.


RE: Dziennik Hyip'iarza :P - HerossiK - 23-10-2023 19:38

Dołożyłem kolejny program do puli: Exby - https://zarabiam.com/Temat-Exby-Bot-do-arbitrazu-kryptowalut-20-w-BTC-na-start-ZA-DARMO-176230
Wrzuciłem tam akurat zalegające krypto na portfelu.
Na pewno dorzucę więcej gdyż program wygląda bardzo legitnie. Czekam tylko aż spłynie kapitał z innych programów Smile


RE: Dziennik Hyip'iarza :P - xdax1 - 23-10-2023 20:28

No fajny dziennik, na pewno będę śledził, powodzenia i oby hyipy oddawały Wink


RE: Dziennik Hyip'iarza :P - maxiu170 - 24-10-2023 17:04

Trzymam kciuki! Sam z zaciekawieniem będę sprawdzał jak tam nasze stare dobre HYIPy... Big Grin


RE: Dziennik Hyip'iarza :P - HerossiK - 24-10-2023 17:26

Niestety jest pierwsza wtopa. Velards padł. Troszkę za bardzo się wyrychliłem i złamałem swoje zasady przez co strata jest większa gdyż dorzuciłem po czasie kilka depozytów. Udało się odzyskać 27% kapitału. Tak bywa w tym biznesie, jednak będę się trzymał z daleka od programów z takim wysokim oprocentowaniem. Lepiej małą łyżeczką. Postaram się też ograniczyć listę programów a zwiększyć depozyty tak aby inwestować tylko w te najbardziej sprawdzone.

Z innych ruchów to dorzuciłem dziś depozyt do exby w btc aby zgarniać również naliczenia z darmowego kraniku.
Ogólnie fajnie wszystko wygląda, myślę że kilka miesięcy uciągnie.
[Obrazek: Red5mm5.png]


RE: Dziennik Hyip'iarza :P - HerossiK - 01-11-2023 10:27

Mija kolejny tydzień. Obecnie mam 5 inwestycji na pokładzie. Dwie solidniejsze czyli exby o którym wspominałem w poprzednim poście oraz Sniper bot - https://zarabiam.com/Temat-DEX-Sniper-Codes-Bot-2-3-dziennie-176252
Reszta nieco drobniejsze kwoty.
Jakieś grubsze podsumowanie zrobię myślę na początku grudnia żeby miało to jakiś sens. Kilka lat byłem po za rynkiem hyipów i muszę trochę poznać środowisko i adminów. Szybkiego gonga dostałem dosyć szybko na velards więc myślę że teraz już z górki.


RE: Dziennik Hyip'iarza :P - maxiu170 - 13-11-2023 22:09

Widzę, że drugi gong poszedł..


RE: Dziennik Hyip'iarza :P - CzerwonyKrab - 14-11-2023 20:57

(13-11-2023 22:09)maxiu170 napisał(a):  Widzę, że drugi gong poszedł..

Który to projekt padł?