Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ekipa, jakie toolsy używacie do rakietowego wypełniania ankiet? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: Ekipa, jakie toolsy używacie do rakietowego wypełniania ankiet? (/Temat-Ekipa-jakie-toolsy-uzywacie-do-rakietowego-wypelniania-ankiet-176198)



Ekipa, jakie toolsy używacie do rakietowego wypełniania ankiet? - master_flamaster - 10-10-2023 19:33

Chciałbym zebrać od Was trochę perełek wiedzy o tym, jakie programy lub serwisy są Waszymi faworytami, jeśli chodzi o przyspieszenie wypełniania ankiet. Jestem już zarejestrowany w pięciu różnych panelach ankietowych i zaczynam myśleć, że muszę się zaprzyjaźnić z jakimiś narzędziami, które pozwolą mi przebrnąć przez te formularze w mgnieniu oka. ?

Mam ochotę na doładowanie swoich umiejętności w tym obszarze, żeby spędzać mniej czasu na nudnym klikaniu, a więcej na nauce.

Z góry mega dzięki za każdą odpowiedź! ?


RE: Ekipa, jakie toolsy używacie do rakietowego wypełniania ankiet? - mariusz42 - 17-10-2023 22:15

Fajne narzedzia do automatyzacji ma delphin anty wbudowane, jest to nowość, ale wydaje się stabilne. Chwile testowałem, bez większej wiedzy poradzisz sobię z większoscią funkcji (praktycznie tylko wiedza jak pobrać selektor w html). Pozwala na zautomatyzowanie wiekszosci rzeczy, ewentualnie ZennoPoster.


RE: Ekipa, jakie toolsy używacie do rakietowego wypełniania ankiet? - chincyk - 19-10-2023 16:20

no ciekawe.. Smile przydatne byłoby w rotatorach ankiet