Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CryptoScoop - granie i zarabianie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: HYIP (/Forum-HYIP-348)
+--- Wątek: CryptoScoop - granie i zarabianie. (/Temat-CryptoScoop-granie-i-zarabianie-176166)

Strony: 1 2 3 4


CryptoScoop - granie i zarabianie. - ZarabianieO - 02-10-2023 17:17

Świeża strona na której gramy i budujemy własną kopalnie kryptowalut!
Wszystko w tej stronie/grze kręci się wokół rozbudowy kopalni, a właściwie to wokół specjalnych minerów, którzy zapewniają pasywny zarobek! (nie trzeba nic inwestować)
[Obrazek: crypto.png]
Jak widać minerów można kupić za złote monety, które możemy zdobywać wymieniając GOLD ORE.

GOLD ORE zdobywamy na stronie wykonując zadania takie jak : PTC, Shortlinki, Offerwalls itp.
[Obrazek: crypto.png]

Dodatkowo raz na 6 godziń można eksplorować co daje nam bonusowe surowce
[Obrazek: crypto.png]

Kolejnym miejscem na zdobywanie surowców jest Arena, na której walczymy z potworami w zamian za wspomniane surowce
[Obrazek: crypto.png]
Jak widać do walki z potworami potrzebna jest energia, która odnawia się nam w następuący sposób :
[Obrazek: crypto.png]


No dobra, ale po co nam są w ogóle surowce które zdobywamy na stronie? A no do ulepszeń poszczególnych budynków, minerów lub areny.
[Obrazek: crypto.png]

Oczywiście w grze dostępny jest kranik, który można klikać co 10 min i zdobywać EXP + GOLD ORE.
[Obrazek: crypto.png]

Teraz ważna rzecz! Aby zdobywać złote monety musimy je przetopić używając do tego specjalnego budynku!
[Obrazek: crypto.png]

Doszliśmy do ostatniego miejsca, które nas intersuje czyli wypłat, a wypłacać można od następujących kwot :
[Obrazek: crypto.png]

Chyba to co najważniejsze udało mi się przedstawić aby każdy wiedział o co w tej grze chodzi, także zapraszam do gry Wink

CZYSTY LINK -> https://cryptoscoop.online

REFLINK -> https://cryptoscoop.online/?r=14109



RE: CryptoScoop - granie i zarabianie. - ZarabianieO - 11-10-2023 13:00

Zleciłem testową wypłate, doszła po około godzinie.

[Obrazek: crypto.png]


RE: CryptoScoop - granie i zarabianie. - ZarabianieO - 23-10-2023 15:10

Strona płaci bez problemu cały czas.
[Obrazek: crypto.png][/]


Moją taktyka na tą strone wygląda tak, że co drugie 500 coinów (tyle kosztuje najtańszy miner, tyle wynosi minimum do wypłaty) jakie wyklikam dokupuje sobie minerów, a następne 500 wypłacam i tak w koło aż uda się uzbierać tyle minerów żeby same na siebie pracowały i kopały pasywnie. Aktualnie mam ich 15 i jeden już prawie mi się zwrócił.

[url=https://postimages.org/][Obrazek: crypto.png]


O ile strona wytrzyma jakiś dłuższy czas to pozwoli trochę zarobić nie wydając przy tym ani jednego własnego grosza.


RE: CryptoScoop - granie i zarabianie. - ZarabianieO - 03-11-2023 17:16

Dalej wypłaca bez problemu.
[Obrazek: crypto.png]

Jak widać minerów przybywa i zaczynają pracować same na siebie + na wypłaty.
[Obrazek: crypto.png]


RE: CryptoScoop - granie i zarabianie. - ZarabianieO - 10-11-2023 11:55

Dalej sobie płaci
[Obrazek: crypto.png]

Minerów również przybywa Wink
[Obrazek: crypto.png]


RE: CryptoScoop - granie i zarabianie. - ZarabianieO - 20-11-2023 15:42

Strona cały czas płaci.
[Obrazek: crypto.png]

Górników również przybywa.
[Obrazek: crypto.png]hostowanie zdjęć


RE: CryptoScoop - granie i zarabianie. - mucios - 30-11-2023 17:27

Dalej płaci?


RE: CryptoScoop - granie i zarabianie. - ZarabianieO - 30-11-2023 17:58

Płaci bez najmniejszych problemów.


RE: CryptoScoop - granie i zarabianie. - Zaperr44 - 04-12-2023 16:34

Coś się dzieje ze stroną? Nie ładuje mi się w ogóle już od paru h.


RE: CryptoScoop - granie i zarabianie. - ZarabianieO - 05-12-2023 15:28

(04-12-2023 16:34)Zaperr44 napisał(a):  Coś się dzieje ze stroną? Nie ładuje mi się w ogóle już od paru h.

U mnie nie było żadnych przerw w działaniu strony, przynajmniej ja żadnych takich problemów nie zaobserwowałem.

Jeżeli chodzi o wypłaty to tak jak pisałem wyżej - strona płaci cały czas, a to moja ostatnia wypłata z niej.
[Obrazek: crypto.png]

Oraz moja ilość minerów, która stale się powiększa.
[Obrazek: crypto.png]