Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedaje ktoś na wszystko.pl? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Sprzedaje ktoś na wszystko.pl? (/Temat-Sprzedaje-ktos-na-wszystko-pl-176145)



Sprzedaje ktoś na wszystko.pl? - itmaster - 26-09-2023 20:23

Portal wszystko.pl działa od kilku miesięcy i chwali się, że jest alternatywą dla allegro, bo nie mają prowizji, które jak wiadomo na alle nie należą do najniższych.

Może ma ktoś doświadczenia i sprzedawał coś przez ten portal?
Nie powiem, brak prowizji jest zachęcający, ale pewnie minusem będą zasięgi.


RE: Sprzedaje ktoś na wszystko.pl? - aron-baron - 26-09-2023 21:53

Nie mają prowizji bo są nowi za jakiś czas będzie to samo co na allegro albo i gorzej nie warto wspierać. Najlepiej olx z opcją przesyłki


RE: Sprzedaje ktoś na wszystko.pl? - itmaster - 27-09-2023 08:45

No, ale jeśli by się im udało to przełamią monopol Allegro, a zawsze jak jest konkurencja to lepiej dla klientów.
Także nie wiem czy nie warto wspierać, chyba nie nie lubisz mieć alternatyw.


RE: Sprzedaje ktoś na wszystko.pl? - Gremquen - 27-09-2023 09:53

Ja uważam że warto wspierać każdy pomysł na rozbicie monopolisty..

Tylko, że zabierają się do tego od tyłka strony. To samo co erli - na początku brak prowizji, kampania że stuhrem, konkurs na wakacje, coś tam się ruszyło i co? Nadal się nie przebili i do pięt nie dorastaja allegro, a prowizję znaaacznie wzrosły.

To samo z wszystko.pl - jest brak prowizji? Ok.
Są kampanie? XD jeden artykuł sponsorowany na wyborczej i to wszystko.

Żeby taki portal miał szansę się przebić to musi być widoczny w sieci, tv, na mieście 10x bardziej niż allegro - a ile reklam allegro ostatnio widzieliście a ile wszystko.pl czy erli?

Ja wiem, że kasa na reklamę potrzebna, najlepiej z działalności serwisu - ale żeby przekonać ludzi do siebie trzeba mieć na start ogrooomne budżety, z paroma milionami nie ma sensu się za to brać.

No i ten smart…. Trochę zejdzie zanim ludziom wygaśnie abonament na darmowe przesyłki i potem przekonają się że lepiej korzystać z innego portalu już tak docelowo.


RE: Sprzedaje ktoś na wszystko.pl? - kinga1984 - 06-10-2023 13:38

Jestem zarejestrowana na tym portalu jako sprzedawca i nie ukrywam maiłam nadzieję, że będzie to alternatywa dla allegro. Niestety nic mi się nie udało tam sprzedać. Nie ma prowizji aczkolwiek są koszty wysyłki. Nie ma ochrony kupującego itd. Nawet nie wiem ile wyświetleń mają moje ogłoszenia. Póki co dla mnie nie ten portal to duża klapa.


Sprzedaje ktoś na wszystko.pl? - Hybrid1990 - 30-03-2024 21:06

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.