Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Xth.world- Gra przeglądarkowa która płaci w Satoshi! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Faucety (/Forum-Faucety-464)
+--- Wątek: Xth.world- Gra przeglądarkowa która płaci w Satoshi! (/Temat-Xth-world-Gra-przegladarkowa-ktora-placi-w-Satoshi-176050)

Strony: 1 2


Xth.world- Gra przeglądarkowa która płaci w Satoshi! - maxiu170 - 24-08-2023 17:44

Czołem! Cool

Testowałem, zleciłem wypłatę i dopiero decyduję się wrzucić na forum.

Xth.worl to gra, w której budujemy swoją wioskę, rekrutujemy wojsko, podbijamy świat i... zarabiamy BTC Jerk

[Obrazek: skrin-xth2.png]



Po krótce opiszę (jako, że już chwilę gram) na czym zarabiamy:

1. Faucet (działa jak skarbiec, napełniamy go surówcami z gry- a on za to dosłownie produkuje Nam satoshi) Im wyższy poziom rozbudowania wioski tym bardziej efektywny jest Faucet!
2. Reklamy PTC- nie ma się co rozpisywać
3. Zakładka TASKS - tutaj są questy za które dostajemy codziennie satoshi i surowce. Są również taski długoterminowe
4. Zakładka Events - cały czas są nowe misje, np. napadnij 10 razy barbarzyńców i zgarnij surowce i satoshi.
5. Stacks Holdings- tzw. akcje- wrzuca się 1000 satoshi i daje dzienne naliczenia- narazie nie korzystałem i zalecam ostrożność bo wiadomo jak to jest.

Płaci instant na FaucePay od 1000 satoshi.

Link do rejestracji: KLIK

No i obiecany dowód wypłaty:



[Obrazek: skrin-xth1.png]


RE: Xth.world- Gra przeglądarkowa która płaci w Satoshi! - xdax1 - 27-08-2023 08:43

Parę dni temu się zarejestrowałem i coś tam buduje jak mi się przypomni. Jest jakaś strategia albo coś? Gra jest całkiem rozbudowana, ciekawe czy by się opłaciła inwestycja aby przyśpieszyć rozbudowę.


RE: Xth.world- Gra przeglądarkowa która płaci w Satoshi! - maxiu170 - 28-08-2023 08:33

Z tymi inwestycjami bym uważał. Wiadomo, że jak coś wrzucisz to dostanę prowizję- ale nie wiadomo czy nie będzie jak z gemly czy cryptowin.io. Zobaczymy czy podziała rok, dwa czy kwartał. Strategię opieram na robieniu dziennych tasków i aktywnym korzystaniu z Eventów. Warto też zbierać te czerwone Gemy, bo pozwalają na natychmiastowe ulepszanie budynków. Wtedy mamy np. 5 tysięcy Gemów, wchodzi Event na ulepszanie budynków i od razu mamy nagrodę z górnej półki.
Warto też dołączyć do gildii- część tasków jest opartych na gildiach. Ja jestem w:[ PYGO ]
Put Your Game On!.

Teraz próbnie wrzucę 1tyś sato w "stacki"- zobaczę jak nalicza i dam znać.


RE: Xth.world- Gra przeglądarkowa która płaci w Satoshi! - xdax1 - 02-09-2023 07:56

Ta gra w sumie istnieje już dosyć długo. Na chacie teraz ludzie piszą, że to scam bo wypłatę anulowują, ale w ile w tym prawdy..


RE: Xth.world- Gra przeglądarkowa która płaci w Satoshi! - maxiu170 - 02-09-2023 09:58

Ile tam masz satoshi? Proponuję, pierwsze 1000 sobie wypłać żebyś zobaczył że płaci i tyle Big Grin


RE: Xth.world- Gra przeglądarkowa która płaci w Satoshi! - xdax1 - 02-09-2023 10:32

Ja mam mało, bo nic nie forguje surowców tylko reinwestuje i trzymam na budynki, wszystko co mam to z misji i reklam.


RE: Xth.world- Gra przeglądarkowa która płaci w Satoshi! - amenddebate - 11-09-2023 05:47

Myślę, że powinniśmy być bardzo ostrożni przy podejmowaniu decyzji o inwestycjach.

geometry dash world



RE: Xth.world- Gra przeglądarkowa która płaci w Satoshi! - korlim - 11-09-2023 19:26

i jak scam czy płaci nadal?


RE: Xth.world- Gra przeglądarkowa która płaci w Satoshi! - maxiu170 - 12-09-2023 13:12

Nie widzę na liście płatności przelewów od 12 dni.. Na czacie też piszą że scam. Podobno mieli już przerwy, zobaczymy. Przy tej stabilności napewno nie polecam wrzucać tam nawet zdechłych 1000 sato.


RE: Xth.world- Gra przeglądarkowa która płaci w Satoshi! - PoBananie - 25-09-2023 07:40

Drugi dzień już "Maintenance", także chyba dead.