Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prośba o pomoc w zalogowaniu się do panelu WP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Prośba o pomoc w zalogowaniu się do panelu WP (/Temat-Prosba-o-pomoc-w-zalogowaniu-sie-do-panelu-WP-175937)

Strony: 1 2


Prośba o pomoc w zalogowaniu się do panelu WP - nitram - 28-07-2023 21:07

Tak jak w temacie , proszę o pomoc w zalogowaniu się do panelu WP.
Mam stronę logowania wpisuję login hasło chwilę odświeża i prosi ponownie o logowanie, hasło jest na bank dobre bo jak wpiszę źle to mam komunikat że hasło błędne lub login zły.
Magika zapraszam na pw, ewentualnie tutaj czekam na wskazówki.


RE: Prośba o pomoc w zalogowaniu się do panelu WP - growmi - 29-07-2023 06:48

coś z plikami cookie masz nie tak zapewne


RE: Prośba o pomoc w zalogowaniu się do panelu WP - Shimeon - 30-07-2023 09:34

Czyściłeś cache strony/przeglądarki? Ewentualnie sprawdzałeś logowanie na innej przeglądarce?


RE: Prośba o pomoc w zalogowaniu się do panelu WP - nitram - 30-07-2023 12:24

Sprawdzałem na innych przeglądarkach. Na innym sprzęcie także, ciasteczka zresetowane. Nic nie robiłem na stronie bo tam statyczna treść teraz chciałem się zalogować żeby zrobić sobie backup na wszelki wypadek i klops.


RE: Prośba o pomoc w zalogowaniu się do panelu WP - Shimeon - 30-07-2023 12:43

Hasło resetowałeś?


RE: Prośba o pomoc w zalogowaniu się do panelu WP - mysc - 30-07-2023 14:06

Nie zmieniałeś może wersji PHP na hostingu?

Możesz spróbować zapytać support hostingu z jakich dat moją Twoje kopie bazy danych i plików - i którąś z tych wersji przywrócić. Oficjalnie pewnie trzymają kopie plików 7 dni, ale nieoficjalnie jak się zapyta to dużo starsze też się "znajdują".


RE: Prośba o pomoc w zalogowaniu się do panelu WP - rachman - 02-08-2023 09:11

Jeśli nie udało się jeszcze to poprzez zmianę hasła (hash) w bazie danych możesz "zmienić hasło".


RE: Prośba o pomoc w zalogowaniu się do panelu WP - nitram - 02-08-2023 19:30

Zmiana hasła w bazie nie działa. Utworzenie nowego użytkownika z nowym hasłem - nie działa. Resetowanie hasła przez formularz wordpress nie działa.
Wersji php nie zmieniałem, backup próbowałem przywrócić efekt dalej taki sam ..... Sad coś się samo napsuło albo ktoś z zewnątrz mi napsuł ? Sad

P.S. pluginy i aktualny theme też próbowałem wyłączyć..... - nie pomaga


RE: Prośba o pomoc w zalogowaniu się do panelu WP - rachman - 02-08-2023 20:46

Cytat:coś się samo napsuło albo ktoś z zewnątrz mi napsuł

Jeśli prawidłowy mail/login wpisujesz, hash poprzez funkcję wordpressa tworzysz i jest poprawny też, to faktycznie dziwna sprawa.

Nie zaktualizowało Ci się coś automatycznie? Ostatnio miałem tak, że installatron po x latach sobie wykrył, że strona no WP stoi i poaktualizował sam wtyczki i theme - strona dupnęła bo nie wszystkie były kompatybilne, ale logować się dało.
Nie podpowiem raczej więcej jeśli podmiana w bazie nie pomogła to czary jakieś...
Daj znać jeśli coś się uda, powodzenia.


RE: Prośba o pomoc w zalogowaniu się do panelu WP - precell - 03-08-2023 08:47

Jedyne co mi teraz przyszło do głowy, skoro możesz zalogować się do bazy danych, to utworzyć nową bazę podpiąć ją pod stronę i zaimportować do niej starą bazę. Na początek hurtowo, a jak efekt nadal będzie taki sam, to niestety zostaje pojedyncze przeżucanie tabel i sprawdzanie czy logowanie działa.