Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
700 refów na Binance i nikt nie zaczął handlować - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: 700 refów na Binance i nikt nie zaczął handlować (/Temat-700-refow-na-Binance-i-nikt-nie-zaczal-handlowac-175928)



700 refów na Binance i nikt nie zaczął handlować - maxikaz - 25-07-2023 21:25

Przez ostatnie 3 miesiące nałapałem 700 refów w Binance referral program i nikt nie zaczął handlować. Jak to jest w ogóle możliwe? Żadna osoba na 700 nie używa giełdy? To po co oni się rejestrowali? To jest nawet statystycznie niemożliwe.
Dodam, że źródło ruchu jest już sprawdzone, podczas hossy w 2021 miałem też dużo rejestracji i codziennie ktoś zaczynał trading. Rejestrują się ludzie z różnych krajów więc nawet jeżeli w jakimś jest zabronione krypto to przecież z innych ktoś powinien zacząć handlować.
Czy ktoś z was ma podobnie?


RE: 700 refów na Binance i nikt nie zaczął handlować - growmi - 26-07-2023 07:38

Może po prostu binance dało ciała i gdzieś się zwiesił ich ref system


RE: 700 refów na Binance i nikt nie zaczął handlować - SkylineR34 - 26-07-2023 08:02

Pytanie ile z tych osób zrobiło pełną weryfikacje z kamerą bo bez tego sama rejestracja nic nie daje.


RE: 700 refów na Binance i nikt nie zaczął handlować - maxikaz - 26-07-2023 09:11

No przynajmniej kilka z 700 osób powinno dokonać pełnej weryfikacji i zacząć handlować. To jest nawet statystycznie niemożliwe żeby nikt tego nie zrobił choćby mój ruch był nawet słabo stargetowany. W "Znajomi, Którzy Zaczęli Handlować" przybyło mi niby 3 ale jak sprawdzam "Identyfikator Znajomego" to żaden z nowo zarejestrowanych nie rozpoczął żadnej transakcji. Zarobki z refów trochę mi się zwiększyły w tym miesiącu ale nie wiem czy to po prostu starzy poleceni się obudzili czy nowi jakimś cudem dostarczają prowizji ale nie ma ich w statystykach


RE: 700 refów na Binance i nikt nie zaczął handlować - growmi - 26-07-2023 12:36

Ogólnie to dziwna sytuacja, pisz do binance żeby zweryfikowali to


RE: 700 refów na Binance i nikt nie zaczął handlować - xdax1 - 26-07-2023 17:28

Faktycznie dziwna sprawa, zerknij czy wszystko zostało spełnione:
https://www.binance.com/en/support/faq/how-to-earn-more-referral-commission-from-the-standard-referral-mode-88659d2ea54c40cf82a22400207ffe30

A jak tak to pozostanie zapytać się supportu, czy przypadkiem nie wystąpił jakiś błąd.