Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konto Skrill lub podobne bez weryfikacji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+--- Wątek: Konto Skrill lub podobne bez weryfikacji (/Temat-Konto-Skrill-lub-podobne-bez-weryfikacji-175833)



Konto Skrill lub podobne bez weryfikacji - GameFun - 06-07-2023 17:55

Czy można korzystać z konta Skrill bez weryfikacji kyc do określonego limitu ?
Są inne systemy płatności bez kyc?
Można w którymś dostać numer konta jak w banku ?
W któryś z tych systemów płatności działa blik ?


RE: Konto Skrill lub podobne bez weryfikacji - growmi - 06-07-2023 20:24

pierwsze zapytanie w googlu

Limit level 1: 0 USD to 999.99 USD. You'll receive it as soon as you sign up and pass the initial account verification. Limit level 2: 1,000 USD to 2,999.99 USD. You'll need to submit your ID and/or verify your bank account to increase your limit*.


RE: Konto Skrill lub podobne bez weryfikacji - GameFun - 06-07-2023 20:40

Na czym polega wstępna weryfikacja, są problemy z wypłatą lub przelewami do innych użytkowników?


RE: Konto Skrill lub podobne bez weryfikacji - mefedroniarz - 08-08-2023 06:54

Jest jeszcze Neteller, który należy do tej samej firmy co Skrill.
Dlaczego tak się wzbraniasz przed weryfikacją? Nie masz 18 lat?


RE: Konto Skrill lub podobne bez weryfikacji - Sven - 08-10-2023 00:13

Co do skrilla oraz netellera bez KYC pochodziłbym bardzo ostrożnie, gdyż mimo tego cóż piszą i całkiem "przyjaznym" limitom bez weryfikacji często blokują konta po otrzymaniu czy chęci wysłania pieniędzy o czym sam się przekonałem na jednym ze skrilli i kwocie 200 EUR, którą wpłaciłem a następnie chciałem wysłać, gdzie konto jest blokowane tymczasowo i jesteś poproszony o zauploadowanie dokumentów. Natomiast przy działaniach na kwoty 10-50 EUR nie było problemów, będziesz miał szczęście, to być może dobijesz do granicy limitu.