Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dostałeś bana i nie możesz wyświetlać swoich reklam na Facebook? Napraw to! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dostałeś bana i nie możesz wyświetlać swoich reklam na Facebook? Napraw to! (/Temat-Dostales-bana-i-nie-mozesz-wyswietlac-swoich-reklam-na-Facebook-Napraw-to-175772)



Dostałeś bana i nie możesz wyświetlać swoich reklam na Facebook? Napraw to! - Sebastian Biel - 22-06-2023 10:56

Cześć, jeśli masz zablokowany:

* Menadżer firmy
* Konto reklamowe
* Profil prywatny


Nie wiesz, co zrobić i nie możesz wyświetlać żadnych swoich reklam i promować swoich biznesów? Mam dla Ciebie dobrą wiadomość!


Korzystając z mojej metody za 3 dni będziesz mógł znów wyświetlać swoje reklamy na Facebooku i Instagramie.


Jeśli otrzymałeś słuszną/niesłuszną blokadę swojego konta to pomogę Ci znów przywrócić możliwość reklamowania swoich biznesów na Facebooku i Instagramie.


Nie musisz nic umieć i niczego posiadać, ja dostarczę Ci wszystko, co potrzeba.


Podczas godzinnej konsultacji video pokażę i wyjaśnię Ci krok po kroku, jak ponownie się reklamować i co robić, by znów nie dostać bana.


Otrzymujesz wszystko, co jest potrzebne i za kilka dni wyświetlasz swoje reklamy.


Swoją ofertę kieruję głównie do osób, które promują swoje biznesy lub white hat. Black hat prędzej czy później dostanie bana.


Zainteresowany? Napisz do mnie na pw, lub w komentarzu.


RE: Dostałeś bana i nie możesz wyświetlać swoich reklam na Facebook? Napraw to! - Hybrid1990 - 22-06-2023 13:10

To nie jest dział ogłoszeniowy.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.