Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Tworzenie botów w Browser automation studio - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Tworzenie botów w Browser automation studio (/Temat-Tworzenie-botow-w-Browser-automation-studio-175765)



Tworzenie botów w Browser automation studio - maxikaz - 19-06-2023 12:07

W tym wątku będę zamieszczał wideo poradniki jak tworzyć boty w Browser Automation Studio. Jest to darmowy program gdzie można "programować bez programowania" czyli automatyzować wszelkie działania w przeglądarce. Ten program jest bardzo łatwy do nauki i znacznie mniej wykrywalny przez strony niż Python + Selenium, gdyż naśladuje zachowanie człowieka - klika myszką, pisze, scroluje, pobiera itd. BAS opanowałem w kilka dni oglądania tutoriali i niesamowicie odmienił moje życie internetowego marketera. W tej chwili moje wszystkie social media lecą na autopilocie - zaplanowane posty same się publikują, lajkowanie i zdobywanie followersów też zautomatyzowane. Moje www na wordpressach też codziennie mają nowe posty bez mojej ingerencji.

Można pobrać go tu: Browser Automation Studio

1 tutorial - Logowanie się na stronach i zapisywanie ciasteczek logowania do pliku:





2 poradnik - zbieranie listy wartościowych kont Twitter w naszej niszy potrzebnej do bota lajkującego





3 poradnik - Bot lajkujacy do Twittera - pozwoli wam szybciej zdobywać followersów na autopilocie. Po obejrzeniu tych 3 filmów będziecie w stanie sami zrobić swojego pierwszego bota





Będę w tym wątku wrzucał chronologicznie wszystkie następne tutoriale które nagram


RE: Tworzenie botów w Browser automation studio - xdax1 - 19-06-2023 12:16

Korzystam czasem z tego programu, jest tam mnóstwo opcji i można tam stworzyć naprawdę dobrego bota jeśli się trochę zagłębi we wszystkie opcji.
Za poradniki jak najbardziej +, zachęcam do opisywania innych opcji i tworzenia poradników.


RE: Tworzenie botów w Browser automation studio - itmaster - 19-06-2023 12:44

Świetna sprawa, jak będę miał chwile to się pobawię. Mam nadzieje że będzie więcej?


RE: Tworzenie botów w Browser automation studio - dom3lek - 20-06-2023 00:17

Wybacz, ale od kiedy to Selenium + python jest wykrywalny? Napisałem kilkadziesiąt botów w tym do takich stron jak FB, Instagram i wiele innych. Nigdy nie dostałem bana na swoich kontach? Nie wiem czy wiesz jak działa selenium, ale on właśnie "emuluje" człowieka.


RE: Tworzenie botów w Browser automation studio - maxikaz - 20-06-2023 13:05

Oglądałem kiedyś jakiś tutorial programisty python i mówił że niektóre strony rozpoznają boty oparte na selenium . BAS też jest czasem choć bardzo rzadko wykrywany, mimo że działa totalnie jak człowiek, rusza myszką, klika itd

Oto kolejny poradnik jak automatyzować twittera. Tym razem planowanie postów (z fotkami). Dzięki niemu możemy mieć Twittera na autopilocie nawet przez kilka miesięcy. Można do tego dodać codzienne lajkowanie botem z wcześniejszego tutorialu i nasze konto rozwija się praktycznie samo






RE: Tworzenie botów w Browser automation studio - maxikaz - 21-06-2023 10:35

Następny tutorial na dziś - parser linków z wyszukiwarki BING. Na pewno wielu z was się przyda. Dlaczego Bing a nie Google? Ponieważ Binga można scrapować nawet 24h/dobę bez proxy i nie zablokuje nas. A google zrobi to po 5 minutach. Także jeżeli potrzebujecie darmowego parsera bez kosztownych proxy to zapraszam do oglądania.






RE: Tworzenie botów w Browser automation studio - maxikaz - 22-06-2023 10:00

Tutorial na dziś - jak zrobić bota komentującego na dowolnej stronie. Może to być strona nie wymagająca logowania jak w tym wideo ale możemy też zrobić taki skrypt na stronę wymagającą logowania, ale wcześniej musimy zapisać ciasteczka logowania i odczytać je później na początku w naszym bocie, jak to zrobić odsyłam do pierwszego poradnika - zapisywanie ciasteczek






RE: Tworzenie botów w Browser automation studio - maxikaz - 26-06-2023 15:45

Jak rozwiązywać captche obrazkowe (przyda się np do bota komentującego)