Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zakup konta yt - pytanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Zakup konta yt - pytanie (/Temat-Zakup-konta-yt-pytanie-175661)



Zakup konta yt - pytanie - Nayeb - 21-05-2023 12:30

Witam, mam nadzieję że wybrałem dobry dział i nie przyspamuje.
Nurtuje mnie takie pytanie odnośnie kupowania kont youtube

Jak załatwili byście sprawę jeśli chodzi o taką transakcję?
Jak wiadomo przez internet nie trudno o scam.
W przeszłości jakieś dile internetowe załatwiałem za pośrednictwem allegro lub olx
żeby się jakoś zabezpieczyć.

A wy? co robicie w takiej sytuacji? Będę wdzięczny za jakąś podpowiedź, pozdrawiam


RE: Zakup konta yt - pytanie - growmi - 21-05-2023 15:17

Sugeruj się tym że ktoś już ma reputację i sprzedawał innym osobom. Zawsze się może oszust trafić. Zdrowy rozsądek to najlepszy przyjaciel Smile


RE: Zakup konta yt - pytanie - sony25 - 21-05-2023 17:10

Z ciekawości w jakim celu zakup konta na YT? Zarabianie na wyświetleniach?


RE: Zakup konta yt - pytanie - growmi - 21-05-2023 17:11

(21-05-2023 17:10)sony25 napisał(a):  Z ciekawości w jakim celu zakup konta na YT? Zarabianie na wyświetleniach?

Może chce konkurencję wykończyć komentarzami Smile
A jeśli nie wie autor tematu to kupuje konto GMAIL za np. 4 zł i loguje się na YT po nim


RE: Zakup konta yt - pytanie - Nayeb - 21-05-2023 17:49

(21-05-2023 17:10)sony25 napisał(a):  Z ciekawości w jakim celu zakup konta na YT? Zarabianie na wyświetleniach?

Zakup w celu zarobkowym (dalsze rozwijanie). Sprzedaje je jakiś dzieciak (własnie go rozszyfrowuje czy nie próbuje mnie oscamować) Cena niska jak na 2,5k subów. A filmy które wrzucił pasujado tematyki którą mógł bym się zajmować jako 2 kanał. Smile
A co tam? jak mnie chcesz ostrzec to ostrzegaj śmiało Tongue


RE: Zakup konta yt - pytanie - sony25 - 22-05-2023 19:02

(21-05-2023 17:49)Nayeb napisał(a):  
(21-05-2023 17:10)sony25 napisał(a):  Z ciekawości w jakim celu zakup konta na YT? Zarabianie na wyświetleniach?

Zakup w celu zarobkowym (dalsze rozwijanie). Sprzedaje je jakiś dzieciak (własnie go rozszyfrowuje czy nie próbuje mnie oscamować) Cena niska jak na 2,5k subów. A filmy które wrzucił pasujado tematyki którą mógł bym się zajmować jako 2 kanał. Smile
A co tam? jak mnie chcesz ostrzec to ostrzegaj śmiało Tongue

Pytam z ciekawości. O ile ma włączone zarabianie Smile Oraz YT zakwalifikuje to - bo to masz podpięte pod konto Adsense.


RE: Zakup konta yt - pytanie - amenddebate - 11-09-2023 05:50

Po długim czasie zdałem sobie sprawę, że ilość pieniędzy, które zarabiam na YouTube, nie jest tak duża, jak myślałem.
breakout game