Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cloudbet 40 zł za rejestracje bez KYC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Cloudbet 40 zł za rejestracje bez KYC (/Temat-Cloudbet-40-zl-za-rejestracje-bez-KYC-175579)



Cloudbet 40 zł za rejestracje bez KYC - majster4500 - 29-04-2023 06:49

Witam, potrzebuje punktów "lightning points" w CouldBet do wyższego statusu. Oferuję 10 zł w BTC za samą rejestrację z mojego linka - bukmacher nie wymaga żadnej weryfikacji ani danych wpłaty/wypłaty idą z automatu, potrzeba tylko dobry e-mail bo przy wypłacie trzeba kliknąć w wiadomość od nich. Czasami dodają też Freespiny. Polecam Gmail żauważyłem że inne wrzucają ich wiadomości w spam.

Jak ktoś ma dużo wygrane do można dodać numer telefonu dla bezpieczeństwa że nikt nie wejdzie i nie zrobi wypłaty - ale nie mus.

Buka nie trzeba przedstawiać jeden z pierwszych i najlepszych buków krypto, o ile nie najlepszy.

Zarejestrujesz się z mojego reflinka, wyślij mi swój nick z Cloudbet żebym widział czy mam rejestracje. Wysyłam dychę w BTC.
Jak wpłacisz jakaś kwotę i zrobisz obrót na 5 euro, wystarczy postawić zakład za 5 euro, lub pokręcić na slotach za łączną kwotę 5 euro, najlepiej małe stawki i dużo spinów wtedy największy obrót Big Grin Wyślij mi na priv twój nick i hash/id transakcji i wysyłam ci kolejne 30 zł w BTC :-)
Razem 40 zł za rejestrację bez KYCwow. Myślę że spoko. Potrzebuję kilka/kilkanaście osób. Myślę że wszystko jasne ale jak są pytania to na priv.

MÓJ REFLINK DO REJESTRACJI --> https://ref.cldbt.cloud/9dBf sila

Aa, buk nie działa z polskiego IP. Trzeba wejść przez VPN, w sumie chyba każdy kraj oprócz Polski mi działa. Na przykład Windscribe darmowe 2GB na miesiąc albo 10GB przy potwierdzeniu e-mail. Działa też na smartfonach.

Jak się skorzysta i będzie wszystko ok. Proszę dodać "okejke" albo komentarz. Może się przydadzą na przyszłość.

Jak oferta będzie nieaktualna napiszę tutaj osobny post w temacie.


Cloudbet 40 zł za rejestracje bez KYC - Hybrid1990 - 29-04-2023 07:59

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.