Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
GTA V Premium Edition na PS5 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PlayStation (/Forum-PlayStation-141)
+---- Wątek: GTA V Premium Edition na PS5 (/Temat-GTA-V-Premium-Edition-na-PS5-175563)



GTA V Premium Edition na PS5 - damianexxx5 - 25-04-2023 17:52

Miałem kupione GTA V Premium Edition na konsoli PS4. Konsolę sprzedałem wraz z grą i kontem. Myślę nad zakupem PS5. Chciałbym jeszcze raz pograć w GTA V Online. Jednak powstaje taki problem, że w ofercie PSStore nie ma wersji Premium Edition do nexgenowej wersji PS5. Zależy mi na tej edycji bo jest tam fajny starter do GTA Online.
Czy ktoś wie jak nabyć edycję Premium Edition, ale w wersji nexgenowej do PS5? Jak wyszła wersja nextgenowa to można było zrobić darmowy updejt z wersji PS4. Teraz niestety nie ma nawet do kupienia updejtu. Jest tylko Premium Edition na PS4 i zwykła nextgenowa wersja na PS5.